| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cazul recent cu tanara batuta de propriul iubit timp de 22 de ore? Ce pedeapsa credeti ca ar merita agresorul avand in vedere starea victimei?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa faca puscarie pana la pensie

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa fie batut continuu de zece ori mai mult.winkingsi parnaie 7 ani.

| pufulescu a răspuns:

Nu sunt fan al americanilor, dar pedeapsa in acest caz ar trebui sa fie ca in SUA... de la 10 ani in sus daca s-au provocat rani grave!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când mai vii cu asemenea întrebări atașezi și tu un link. Nu toată lumea e la curent chiar cu orice chestie. Acum crezi că aș sta eu să caut știrea ca să pot să-ți postez și o părere?

Dar, acum, risc să-ți dau o părere și fără să știu exact despre ce e vorba.
Deci agresorul merită ținut în cămașă de forță undeva izolat bine de restul lumii. 22 ore continuu mi se pare apogeu al bătăilor. Eu n-aș rezista să bat o minge mai mult de 30 minute. Dar un om oricât de mult mi-ar fi greșit. Nu mă înțelegeți greșit. Poate unii o merită. Dar nu am energia fizică necesară. laughing
Deci cu ce a greșit biata tânără?

| iwanttodestroytheworld a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus mai sus.

| anonim_4396 explică (pentru iwanttodestroytheworld):

Vai de mine. Ma apuca durerea doar cand privesc pozele alea.
Fraiera sarmana fata ca n-a stiut sa stea departe mai din timp de acel psihopat care trebuie tinut in camasa de forta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trist. Sunt curios totusi ce vitamine luau cei doi, ea ca a rezistat si el ca tot lovea timp de 22 de ore.

| immaBeast a răspuns:

Si-a batut prietena timp de 22 de ore? :\
Nu ma uit la tv sau la stiri, sunt difuzate doar rahaturi, nu cred asa ceva, pot vedea asta undeva pe internet, ai un link ceva?
Ce pedeapsa credem noi ca ar merita?
Puscarie de la 5 ani in sus, fata / femeia aia mai traieste macar?
Ce pedeapsa o sa primeasca in realitate?
Maxim un an cu suspendare.winking
Este prea de c*c*t sistemul din Romania, nu o sa vezi aici dreptate, dreptate iti faci singur.
Deci, ai link? Vreau sa vad stirea asta.

| anonim_4396 explică (pentru immaBeast):

Http://stirileprotv.ro/......video.html

| immaBeast a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa cred in ce hal arata femeia aia...
Dar...hai sa fim realisti, omul isi creeaza problemele cu mana lui, cand a vazut ca si-a luat prima palma, pa pa, la revedere!
Dar nuuu, ea l-a iubit, ma, ea a crezut ca dintr-o data o sa se transforme intr-un print iubitor si intelegator.
Nu si-a dat seama ca o sa-si ia mai mult decat o palma de la un animal needucat.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

15-20 de ani de pușcărie

| immaBeast a răspuns (pentru AndreeaAndreutza48):

15, 20 de ani? rolling on the floor
Unde te crezi aici, in tarile civilizate unde dreptatea este cu adevarat dreptate?
Draguta, aici esti in Romania, esti in salbaticie la propriu, de unde atata dreptate? laughing
Trezeste-te la realitate, tot sistemul din Romania este corupt, incepand de la parlamentari pana la scoli, spitale, politie s.a.m.d.
Daca esti putin instarit, ai ceva bani...iti bati joc de cine vrei aici, nu exista dreptate pe bune.
Vorba aia " Cand ai sa te faci mai mare, ai sa intelegi mai bine " laughing