| Anonimmm17 a întrebat:

Ce parere aveti de one night stand? In general oamenii sunt de parere ca doar c*rvele fac asta sad Voi ce credeti?

32 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E perfect ok!
De aici se pot naste si relatii super, si mariaje!
Cine nu incearca, nu poate castiga, ca la loto, e clar!
Dar, in general, e doar pentru cei evoluati si open minded, si obligatoriu cu prezervativ!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru PsihoSex):

VEzi ca ofensezi lumea, te rog frumos. "evoluatii si open minded" de aici fac sex doar in noaptea nuntii asa ca shhh.

| RAY a răspuns:

Si barbati ce sunt sfinti? asta cu e o ipocrizie umana,aia e curva care nu face sex cu mine =frustrare,complex =imaturitate,lipsa de ratiune,logica etc
eu personal nu am nimic cu alte persoane ca fac sex din partea mea sa faca non stop,problema e cand tarfa din patul tau te inseala cu altul si spune ca te iubeste, dar ca asta o fac pe banii e corpul lor si asa cu toti platim pentru sex sa fim seriosi indiferent ca esti intr-o relatie sau nu, daca la aia nu-i convine de tine fuge la altul, acum cu one night alea o fac pe banii nici o femeie nu face sex pe gratis decat daca are ceva de castigat sau acel barbat e frumos, arata bine etc
nevoia sexuala la femei e si ea puternica dar doar cu barbati frumosi, inalti etc

| Violleta2022 a răspuns:

Parere rea, nimic sanatos, sau bun despre asta!
Daca esti c* atunci nu-ti pasa, o faci pentru bani si atat.
Daca te respecti si vrei sa fii respectata, atunci asteapta sa cunosti omul bine si apoi sa ai sex cu el.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu crezi simptomele care le poate avea abstinenta?

| PsihoSex a răspuns (pentru Violleta2022):

Gretta, esti atat de tanara... de ce nu te documentezi pe net inainte de a raspunde aici?! Nu confunda maturitatea si cultura generala cu faptul ca esti mama...
Aspectul e foarte complex! So, relax!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru PsihoSex):

Tanara? La 50 de ani?

| PsihoSex a răspuns (pentru UnBroken2016):

Asa raspunde cineva de 50?! Common!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru PsihoSex):

Nu stiu exact, dar spunea ca are sot de 30 de ani. Sa zicem ca s-a casatorit la 18 ani si tot are 48. Poate si 60 daca s-a casatorit dupa mai mult timp, cine stie. Old school.

| PsihoSex a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pai tocmai, ca si ea e in jur de 30, asta e!
Ca doar n-o fi "concurenta" la Israela cu Liviu.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru PsihoSex):

Sincer nu dau 2 bani pe ce varsta sau gen are cineva pe aici dar dupa ce mentalitate are, nu m-ar mira. Mai devreme am vazut ca vorbea de "marea comoara " a unei fete, de a fi virgina in noaptea nuntii. Numai bunica mai avea mentalitatea asta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca fiecate noapte e un -one nigth stand ce e daca nu curvareala?

| UnBroken2016 a răspuns:

Mai bine ca aia decat frustrat/a ca nu ai facut de mult timp sex.

| seth2016 a răspuns:

Nu o fac c'rvele. Daca te gaseste irezistibil de ce nu si-ar face o placere?

Răspuns utilizator avertizat
| Nitunitu a răspuns:

Depinde de ce iti doresti. E posibil ca acea persoana sa fie infectata cu ceva grav, sa nu sti si sa nu iti spuna.

E posibil ca sa regreti multi ani pentru cateva minute...

Decizia e a ta!

| PsihoSex a răspuns (pentru Nitunitu):

Omule, pana si anticii egipteni, acum 3000 de ani, foloseau prezervative!
Paza buna trece primejdia rea!

| Nitunitu a răspuns (pentru PsihoSex):

Si crezi tu ca prezervativul acela e 100% protector?

anticonceptionalele sunt 99.9% sigure, de ce ar fi prezervativele 100% sigure?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Nietule la culcare Nieatule

| Nitunitu a răspuns (pentru UnBroken2016):

Somn usor! Eu mai stau...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Nieatuuule. Chiar ma simteam singur. No homo!

| Nitunitu a răspuns (pentru UnBroken2016):

Iarta-ma ca iti spun dar pari retrogradat la mansarda...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Cui ii pasa ce crezi tu Niatule? Vezi ca iti iei grade, maine poimaine te crezi presedinte. Si cica eu sunt nebun

| whatevernvm a răspuns (pentru Nitunitu):

Nu ai somn, ha?

| Nitunitu a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu sunt unic, perceptia ta fata de persoana ta este opinia ta caracterizanta.

Eu sunt eu, tu fi unic, scapa de modelul originalului pe care il urmezi.

Evadeaza carapacea, paseste in lume si deschide ochii.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Nu ti-ar place ce ai vedea daca as face asta. Adevarul e prea crud pentru cei cu inima usoara, adica majoritatea.

| Nitunitu a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ce demon zace in tine?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Nu mi-a spus numele, ci doar ca e neam cu lucifer. Presupun ca e de rau straight face

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Nitunitu):

Te-a bagat in seama roscata mai sus si tu nici nu o bagi in seama, unde sunt cei 7 ani de acasa? Rusine

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

L-ai speriat mai straight face, a iesit.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu ma bag intre voi boss, gata, va las intimitate

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

laughing