| Nov a întrebat:

Ce parere aveti de parul de pe piept-abdomen-p**i* la baieti?
-adica e specific si barbatesc si trebuie lasat sau vi se pare ca aceia care se epileaza in zonele acestea vi se par niste gay?

4 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Cum te simti mai jenat? Sa ti se zica "ghem de par" sau "beculet"?tongue
Pana si Botezatu se epileaza, de ce n-ai face-o si tu?
Arata mai estetic si atragator.winking

| DanAmarandei a răspuns:

Un smoc de par sau absenta smocului de par nu-l face pe om gay sau straight.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Prietenul meu nu ar trebui sa aiba par pe piept si in zona genitala...nici eu nu am.sunt singurele locuri unde nu tolerez firele de par
mi se par scarbose firele acolo, sincer

| anreeadeea15 a răspuns:

Pai eu sut fata dar prietenul meu nu se rade pe piept se ia cu masina de tuns si mie mi se pare ok nu stiu dar mie imi place mai mult asa decat sa aiba o padure acolo si e si igienik sa te razi parerea mea big grinbig grin