| annonnimus a întrebat:

Ce parere aveti despre lesbi/homo/bi?

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Sunt niste oameni la FEL CA NOI TOTI...nu ar trebui sa-i deosebim puplove struck:*

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt niște oameni care își provoacă reciproc plăcere.
Nu văd de ce ar trebui să ne dăm noi cu părerea despre ce fac oamenii în casa lor în timpul lor.

| annonnimus explică (pentru kongeriket):

Nu ti-am cerut o parere despre ce fac ei in casa lor. ci despre ei ca oameni ca indivizi ai societatii in care traim. happy

| kongeriket a răspuns (pentru annonnimus):

Cunosc destul de mulți gay și, cu excepția unuia dintre ei, care este eminamente o lepră, ceilalți sunt oameni extraordinari.
Au și ei defectele și calitățile lor care și grupul de heterosexuali sau de purtători de blugi.

| xXx_6966 a răspuns:

Bolnavi... paliti la cap ...cu orientatia schimbata,,

| annonnimus explică (pentru xXx_6966):

Hm. nu pot sa iti spun ca parerea ta e gresita dar cred ca traim in sec 21 happy

| pinciu a răspuns:

Sa fii lesbi e una(femeile sunt reprezentantele sexului frumos), da sa fii homo e dea dreptul dezgustator.si in legatura cu cei bisexuali...nici nu vreau sa ma gandesc.dar nu am nimic impotriva loar atat timp cat nu se ating de iubita mea

| Cabuli99 a răspuns:

Sunt o multime de oameni care cred ca sunt normali dar atunci cand faci menage-a-trois nu cumva sunt 2 fete si un baiat sau 1 fata si doi baieti? si nu cumva fetele se saruta excita una pe alta si la fel si cu baieti? sunt oameni ca si noi ori ca sunt lesbi homo sau bi ar trebui sa ii respectam pentru ca sunt diferiti nu sa ii uram!