| alehar05 a întrebat:

Ce parere aveti de relatia dintre o romanca si un tigan? Ati simtit vreodata ceva pentru un tigan? Cum s-a terminat si de ce?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea am o parere buna de tiganii, dar na fiecare face ce doreste

| sofisis a răspuns:

Uhm...depinde cum e el ca om, logic. Tiganii nu au raie. Sunt, in general, muncitori si de treaba. Daca e dintr-o familie de tigani strans legata de traditii, posibil sa aveti ceva probleme.

| SG1995 a răspuns:

Avand vedere ca lucrez printe si cu tigani zic ca etnia nu conteaza ci caracterul, daca ala e grosolanu si violent, poate sa fie si neamt, ca tot nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut doar prieteni tigani. Tovarasi,ca sa zic asa. Cu tiganci nu am umblat niciodata si nici nu am sa umblu. Cu tiganii nu ma impac deloc. Au felul lor de a trai,traditii, iar vocabularul mereu acelasi. Ca e tiganca sau tigan, daca ii enervezi iti da la supt toate cele. Tiganul tot tigan moare. Eu am stat la masa cu ei, am fost la petreceri tiganesti, am vazut caractere si nu imi trebuie mai mult. Prieteni accept doar din categoria mea sociala, iar relatii la fel.

M-am invatat minte si la revedere.

| cyupaku a răspuns:

Se va termina cu un copil tigan

| Yon1470 a răspuns:

Tu fiind romanca sau tiganul?

| alehar05 explică (pentru Yon1470):

Romanca

| Yon1470 a răspuns (pentru alehar05):

Eu am cunoscut mai multe tiganci prin drumul vietii, dar desi dragute unele si aratoase, miroseau mult a tigari si cafea si nu prea aveai ce sa discuti cu ele in afara de Salam si Guta.

| RAY a răspuns (pentru Yon1470):

Macar aveau voce? nu ti-au cantat o manea?

| Yon1470 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma interesa sa le aud cantand.

| RAY a răspuns (pentru Yon1470):

Uite ceva interesant https://www.youtube.com/watch?v=pmNfQQ6paYg

| Yon1470 a răspuns (pentru RAY):

Mersi,dar nu ma intereseaza.

| RAY a răspuns (pentru Yon1470):

Ok,daca te-ai indragosti de o tiganca ce ai face? ai putea accepta sa fi cu una?

| Yon1470 a răspuns (pentru RAY):

Daca iti plac manelele si prostul gust, probabil.

Răspuns utilizator avertizat