| AnaisAnais15 a întrebat:

Ce părere aveți despre un cuplu dintre un țigan și o româncă?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu am vreo părere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie in ce se baga fata...

| AnaisAnais15 explică (pentru suntserios):

Argumentează

| suntserios a răspuns (pentru AnaisAnais15):

Nu am crezut ca e nevoie sa argumentez ca e destul de evident cum sunt tratate femeile la tigani... si nu nu vorbesc neaparat de el cat de miile de rude, neamuri, familie samd.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu o parere tocmai bună, dar ce sa faci, prostii si-o fac cu mana lor.

| Invictusman a răspuns:

Azi am văzut doi adolescenți ce se iubeau,, un țighy și o romancuta ", nu știu de ce m-au salutat ca nici nu ii cunoșteam, s-o băgat aiurea în seama cu mine deși eu sunt aproape cât ușa de mare, de obicei intimidez unele persoane.
Nu am nici o părere, sa aibă grija sa nu fie dusa la produs cam atât, dar sunt și Țigani de treaba dar în rare cazuri.
Dacă țiganul e cuminte atunci nu e nici o problema, ăștia care sunt cuminți sunt mai educați și decât Romanii în unele cazuri.
Iubirea nu tine cont de rasa, cultura, nație, culoare, vârsta, și Țiganii sunt oameni, nu ar trebui toți discriminati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie sănătoși și să se iubească mult! Ce părere să am? happy