| DeeDee28 a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile dintre o fata mai mare cu un baiat mai mic decat ea? (nu ma refer la cazurile in care diferenta este foarte mare...doar cateva luni, chiar un an) Fetelor, voi ati sta cu un baiat mai mic decat voi? Sau baietii...ati sta cu o fata mai mare decat voi?

Răspuns Câştigător
| Goofy77 a răspuns:

Nu conteaza diferenta dragoste sa fie in rest nu conteaza nimic eu personal am stat cu cineva mai mare cu 4 ani

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unde prejudecatile si gura lumii pot conta mai mult decat afectiunea reala, ce se mai poate spune despre tine si felul tau de a fi?!

Sunt cupluri cu mari diferente, in ambele sensuri ( nu doar luni!) si se inteleg perfect!

| Bacemi a răspuns:

Nu e nicio problema aici. Am vorbit cu multe fete mai mari si nu varsta conteaza neaparat. Conteaza caracterul baiatului. Daca el are tot ce cauta fata respectiva, nu e un impediment neaparat varsta. Eu am fost cu o fata mai mare cu 6 ani si varsta nu a contat asa mult.

| Ririru a răspuns:

Eu cred ca da.
Doar sa fie mai inalt ^^.

| catthshshshs a răspuns:

Eu am 21 de ani iar prietenul meu este cu 3 luni mai mic decat mine. Nu vad de ce ar fi o problema o diferenta de cateva luni sau un an-doi.

| Blue_2059 a răspuns:

Nu vad nici'o problema, atata timp cat el e mai dezvoltat, potrivit tie, si matur in gandire.

| yellowalien a răspuns:

PshioSex, bine zis happy

| bombonica_1146 a răspuns:

Pai sincera sa fiu am trecut printr-o experienta de genul asta in care mi-a placut de un baiat mai mic dar chestia a fost ca avea o gandire foarte matura si eu pentru gandirea aia m-as uita la un baiat mai mic ca mine. parerea mea

| Cryzy a răspuns:

Nu e nimic in neregula, mai ales daca e o diferenta asa de mica.

| Nyku_5126 a răspuns:

Nu este nici o problema! Eu la 16 ani (acum 2 ani) am stat cu o fata de 24. Nu sunt cateva luni ci 6 ani si chiar nu a fost nici o problema. In 99, 99% din cazuri depinde de maturitatea personei mai mica la varsta si de cum se exprima acesta/aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(13 Iulie 2010 06:25 )
Nyku a răspuns:
Nu este nici o problema! Eu la 16 ani (acum 2 ani) am stat cu o fata de 24. Nu sunt cateva luni ci 6 ani si chiar nu a fost nici o problema. In 99, 99% din cazuri depinde de maturitatea personei mai mica la varsta si de cum se exprima acesta/aceasta.
si cat timp ai rezistat cu tipa? am si eu o relatie de genul e cu 4 ani mai mare de cat mine si suntem la inceput gen, si mie sa nu ii dau prea mult atentie :-s

| ingeras_3699 a răspuns:

Draguta se stie ca dragoste vine la orice varsta!;
)