| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile in care fetele sunt mai mari decat baietii? Si ma refer la cei care au o diferenta de 3-4 ani! big grin

Răspuns Câştigător
| NbhdDaughter a răspuns:

E ceva absolut OK. Varsta chiar nu conteaza deloc.Important e sa te simti bine langa persoana cu care esti.Si sa te simti fericit.Din moment ce te poate face fericit, varsta valoreaza un nimic. :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita incercat doar dupa ce ambii parteneri sunt majori. Si nu zic asta pentru ca as crede in porcariile de legi din societate, ci pentru ca doar atunci ar fi posibil ca asa ceva sa mearga ok. Altfel, in perioada adolescentei o tipa mai mare ar simti ca ia un copil de crescut daca baiatul e cu 3-4 ani mai mic.

| Demonull a răspuns:

Pai de ce sa nu fie ok? Ea a fost si cu 15 ani mai mare ca mine si era foarte ok laughing

| AndyLavy a răspuns:

Atat timp cat exista cap ( minte) nu este nicio problema.Nu varsta conteaza ci cat de matur/matura esti pentru a-ti asuma responsabilitatile unei relatii serioase happy

| Bubu4 a răspuns:

It's ok. Sora mea a avut un prieten cu vreo 3 ani mai mic decat ea si relatia lor a mers perfect timp de 2 ani pana a plecat ea la facultate laughing

| Raawr a răspuns:

Eu nu am nici o părere, mama e mai mare decat tata cu 2 ani, și asta nu le afectează relația cu nimic, atât timp cât iubești persoana de lângă tine o respecți și ea la fel, totul e perfect!

| andree1705 a răspuns:

E ceva normal. De exemplu, intre parintii mei sunt 4 ani. Dar, personal, consider ca la o varsta pana in 24-25, barbatul trebuie sa fie mai mare, daorita faptului ca fetele dupa cum se spune si, sa fim seriosi, se si stie, devin mai mature multe mai repede decat baietii. Normal, nu exista nicio regula. E pur si simplu o problema de preferinte sau gandire.