| Alky39 a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile la locul de munca?

Răspuns Câştigător

Deci faci anumite gesturi/actiuni care iti fac placere atat tie cat si lor.
Problema concreta e ca gura targului vorbeste?
O sa vorbeasca oricum. Si daca faci si daca nu faci.
Mai bine sa faci ceva ce iti place si sa fii interpretat/a gresit decat sa nu faci nimic de teama ca vei fi interpretat/a in alt mod.

Just keep doing what you do and be confident about it happy!

Nu te lasa afectat nici 5% de gura targului, ca nu ai de ce. O sa inceteze sa vorbeasca cand o sa vada asta.

Ignorance is bliss!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Locul ideal pentru inselat sau sex ocazional, caz spital din Tg Jiu asistenta futacioasa s-a inchis in birou cu un medic, a mai facut si cu altii scene sexuale. Sau politista in uk face oral la politist in masina cand erau la datorie. Ea si.a pierdut postul dar el nu a renuntat la cariera

| Violleta2022 a răspuns:

Ca ar trebui evitate, fiindca aduc numai necazuri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca persoanele se inteleg... totul ar trebui sa fie ok.

Cele de amicitie sunt cele mai indicate.
De alta natura, nu prea.

E o idee proasta sa combini viata profesionala cu cea personala, din mai multe motive.
Asta e parerea mea, sunt oameni care se casatoresc cu colege de munca. Altii isi formeaza prietenii cu beneficii. Altii prietenii simple. Daca functioneaza cum trebuie si nu exista resentimente in cazul/momentul in care se pune punct relatiei, e in regula. Altfel s-ar putea sa nu fie ok, pentru ca asta ar implica schimbarea locului de munca pentru cel putin unul din cei 2 sau 3 sau cati sunt implicati.

| Alky39 explică (pentru Unknownzgw):

Problema mea este de alta natura, sunt genul de persoana care trage de la el pentru a-i fi altuia bine, iar unele gesturi ale mele, din bunatate, au fost interpretate altfel de catre colegi, gen dus pe x acasa, dat lui x ciocolata, in ciuda faptului ca am facut aceste gesturi mai multor persoane, vreau sa fac o delimitare cumva, dar orice as face, gura targului vorbeste

Deci faci anumite gesturi/actiuni care iti fac placere atat tie cat si lor.
Problema concreta e ca gura targului vorbeste?
O sa vorbeasca oricum. Si daca faci si daca nu faci.
Mai bine sa faci ceva ce iti place si sa fii interpretat/a gresit decat sa nu faci nimic de teama ca vei fi interpretat/a in alt mod.

Just keep doing what you do and be confident about it happy!

Nu te lasa afectat nici 5% de gura targului, ca nu ai de ce. O sa inceteze sa vorbeasca cand o sa vada asta.

Ignorance is bliss!