| JuSt222 a întrebat:

Ce parere aveti de "sarutul la prima intalnire". Din privinta unei fete care a fost sarutate de un baiat. Ce crede despre acel baiat, ii scade impresia despre el?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. daca tine la el nu este o problema. Daca e sperioasa o sa comenteze. Daca este salbatica o iei pe coaja! laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie placut impresionata in cazul in care sarutul s-a intamplat cu acordul ei.

| LoveSleep a răspuns:

Nu cred că ar fi absolut nicio problemă, dar depinde de fată.
Cu toate astea, cred că un pupic pe obraz ar fi mai potrivit. Nu numai că e doar prima întâlnire, dar ar crește oarecum acea "tensiune" dintre ei. Cum am zis, depinde de fată. Unele preferă un sărut după mai mult timp, altele sunt nerăbdătoare să facă sex din primul minut.
Depinde foarte mult și de ce simți în acel moment. Dacă te duci de acasă cu gândul: "o s-o sărut pe obraz", "o s-o sărut pe buze" o s-o dai în bară. Lași totul să se desfășoare natural. Faci ce simți că trebuie și e nevoie.
Și ca să-ți răspund concret la întrebare, nu, nu cred că îi scade impresia despre acel băiat deoarece dacă a acceptat să iasă cu el probabil că se aștepta la asta. Totuși, depinde de fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tine la el da daca nu nu tongue Cum a zis si Salontanul daca e sperioasa o sa comenteze daca e salbatica o ia pe coaja

| Hitback a răspuns:

Cum a zis Salontanul cam asa e.