| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete mai mult, ce parere aveti de sarutul cu limba de la prima intalnire? e ok? sau pare cumva ca sunt disperat daca vreau sa i bag limba in gura?

5 răspunsuri:
| Garffield a răspuns:

Nu e ok de la prima intalnire...Parerea mea.

| Ina93 a răspuns:

Pari disperata
sau
daca ai o relatie cu el de ce sa nu incerci.

| DeeaAndyRody a răspuns:

Uite, eu sunt fata, am 13 ani si un iubit de 15. El m`a sarutat de la a patra intalnire(prima data fara limba) si a fost foarte frumos si special, poate ca nu ar fi fost la fel de la prima intalnire.
Consider ca la prima intalnire ar fi frumos sa va cunoasteti mai bine, sa o iei in brate, poate sa o saruti pe obraz si dupa parerea mea ar fi mult mai bine sa astepti a doua, a treia intalnire pentru sarut(nu conteaza daca implica si limba). Adica cred ca e mult mai frumos sa astepti cateva intalniri si dupa aceea sa vina si acest moment...

| Micra a răspuns:

Doamneee ce intrebari punetzi frateee pareai disperata daca vroiai sa t futzi cu el, nu ca ii bagi limba pe gat omfg!

| deea95andreea a răspuns:

Ma. e normal. dar intai sarut-o usor si finut pe buze si apoi.continui cu tipul de sarut frantuzeschappy