| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral intr-o relatie de lunga durata? nu am practicat dar vreau sa stiu parerea a mai multor persoane... funda love struck

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Mi se pare ok. Cat timp relatia merge bine si cei 2 se iubesc nu vad de ce nu are face si asta. Plus ca aduce si un plus relatiei, o face mai puternicawinking Nu are de ce sa-ti fie rusine sau ceva, e normal...Plus ca iti vei arata iubirea si intr-un alt mod happy
Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca atata timp cat este vorba despre doi adulti (majori) care se iubesc, care consimt si care obtin placere din asta (amandoi), este absolut normal.

| gigiro a răspuns:

Poti avea sex oral intr-o relatie de lunga durata,mai ales ca doriti sa experimentati totul,si sa va cunoasteti cat mai bine zonele erogene. Parerile sunt impartite insa,referitor la "calitatea lui", mai ales ca la barbat, dureaza foarte putin.iar femeile nu au zone erogene in gura.

| katy a răspuns:

De lunga,de scurta, oralul e important in primul rand pentru ca te poate excita maxim, daca partenerul stie cum sa o facabig grin si in al doilea rand o sa fii umeda si nu vei avea dureri e placut

| LeuTz a răspuns:

Hmm daca e o relatie de lunga durata atunci ar trebui sa fie reciproc.Adica si el tie si tu lui.

| iuby a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri :*

| RockNGreen a răspuns:

Conteaza de ce parte esti big grin

| nicoleta1987 a răspuns:

Parerea mea e ca daca esti pregatita si vrei sa o faci nu ai de ce sa ai retineri.Dar conteaza foarte mult sa vrei tu sa faci asta si nu doar pentru ca iubitul tau vrea...aaa, si sa stii ca ti se poate pare cam scarbos la inceput.