| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul virtual. pe web. pe mess. pe net. ma rog?! Oricum din ce in ce mai mult se practica. cei care o sa postati ca nu. ca nu. lasati`o balta happy

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca pui intrebarea, asteapta orice raspunswinking nu doar ce vrei tu sa auzi.Bai. deci puteti sa faceti ce vreti pana la urma. E viata voastra, si daca nu ar trebui sa fitsi judecatsi, darhee hee ce pacat ca sunteti. Ei bine eu una momentan nu vad ceva "satisfacator" sa zic asa, in sexul virtual.Nu stiu poate mai tarziu o sa cred altceva, dar pe moment nu happy

| Pacala a răspuns:

E chiar fain si provocator, mai ales ca stii ca persoana care te vede nu te poate atinge:p Mie imi place, recunosc. Si nu mi se pare nimic iesit din comun, mai ales in zilele astea...

Răspuns utilizator avertizat
| Miha1308 a răspuns:

Sincer, mie mi se pare o prostie.Sexul e facut sa il faci asa...nu virtual...

| Ady93 a răspuns:

O mare prostie. mare mare cat turnu efel. sau mai mare. Cum sa faci la web, e exact laba doar ca cu o persoana pe care o consideri speciala. Daca nu simti partenerul in nici un fel nu se cheama sex, cand esti singur se cheama laba...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce parere am, e excitant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la fel ca si cand te-ai uita la pornografi.1.sincer te-ai satura dar si tear jena uneori [Paul]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi caut o gagica