| eurynomus a întrebat:

Ce pare aveti de sexul virtual (la webcam)? Ati practicat asa ceva? Ati practica?

16 răspunsuri:
| eurynomus explică:

OFFFFFFFF, ce oamnei plini de prejudecati si limtati ca sa nu zic incuiati

| pipluup a răspuns (pentru eurynomus):

Dar tu ai practicat vreodata asta?

| marya1994 a răspuns (pentru eurynomus):

Daca tu ai parerea ta atunci de ce ai mai intrebat? si nu este vorba ca suntem incuiati la minte este vorba de principii, de respect fata de tine insuti. Nu te poti dezbraca in fata camerei web si sa faci sex virtual cu un necunoscut fara sa fii putin tacanit...adica nu vad care e placere. Acest tip de sex daca il pot numi asa mi s-ar parea ok daca il practici cu iubitul cu care ai o relatie serioasa doar atat

| eurynomus explică (pentru marya1994):

Raspuns tipic pentru anii 1800 sau pentru prezent dar in mediul rural. Asa gandesc romanii in generel k daca ai fi fost in strainatate ti ai fi dat seama ce diferenta de mentaltate este intre ei si noi. suntem in urma rau

| GeosBIOS a răspuns:

Pierdere inutila de bani.

| pipluup a răspuns (pentru GeosBIOS):

Cum adica ''de bani''?

| GeosBIOS a răspuns (pentru pipluup):

Ma gandesc ca se refera la sex web chat-ingul, de care-i plin internetul si caruia i se face reclama pe toate site-urile, chit ca nu au direct de-a face cu acest domeniu.

| eurynomus explică (pentru pipluup):

Se gandea la alea care trebuie sa le platesti, dar nu la asa ceva ma referem.

| Dismally a răspuns:

E destul de ok si sexul virtual, de ce nu? happy Am facut dar la webcam, la telefon laughing

| eurynomus explică (pentru Dismally):

Vad ca mai mult tipi recunosc si sunt de acord cu asta k damele sunt sau vor sa se arate indignate de acest lucru la urma urmei banal

| LikeACandyxD a răspuns:

Mi se pare o prostie, oamenii care fac asta nu sunt in stare sa isi faca un/o iubit/a.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Este o mare mare porcarie! Nu stiu de ce unii adolescenti din ziua de astazi inlocuiesc plimbarile prin parc, cu videoclipurile trimise pe mess; lucrurile frumoase care se pot face in viata reala cu viata virtuala!

| yumary a răspuns:

Mi se pare o lipsa de ocupatie sincer!
Nu am practicat si nici nu o sa practic

| DmxSDoG a răspuns:

Ma nu am practicat si nici nu cred ca o sa practic. da ar fi amuzant sa imi dea aia wbu si eu sa zic ca n-am sa ma rad cat de proasta ii. rolling on the floor

| andipopa a răspuns:

Ar fi minunat! Nu am practicat, dar as practica cu placere, dar fara ACELE incarcari de cartele telefonice!

| Kripton93 a răspuns:

Sa te labaresti la o poza miscatoare? nu mercirolling on the floor