| sakurabutterfly a întrebat:

Ce parere aveti de turci? ca iubiti ma refer...ca am citit pe un forum, ca nu este recomandabil sa te implici o relatie de dragoste cu un turc.de ce? sunt atat de...inchisi, cu un orizont atat de limitat? bine, stiu ce ar presupune o eventuala casatorie(normele Islamului), dar.totusi, fetelor, ati avut o relatie cu un turc? povestiti-mi va rog mult.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am lucrat intr-o firma de turci.

Doamne iarta-ma, dar majoritatea nu stiau ce e aia apabig grin.

Plus ca sunt cam obsedati si foooarte gelosi, majoritatea!

Desigur, nu toti sunt asa, dar eu nu m-as ''baga'' pe un turc!

| Silvia a răspuns:

Mda.Sunt şi oameni limitaţioh go on. Turc, chinez, somalez, tot om e.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu este bine deoarece( din experienta mamei unei colege) turcii isi au multe femei cu care fac copii si sta o perioada cu ele apoi trec la alta femeie dar mentin legatura cu celelalte familii intemeiate, de exemplu colega mea care a avut tata turc de 60 de ani in clasa a 7-a si mama de 37 are 11 frati si 5 surori. Eu zic ca nu este bine sa te incurci cu turci.
SUCCES!

| SaBriinaa a răspuns:

Eu am fost in Turcia:stii care e avantajul sa te casatoresti cu un turc? Acolo barbatii lucreaza iar femeile stau acasa(CooL) si dezavantaj:in noaptea nuntii iti da o palma, asa e traditia ca sa iti fie frica de el... E chiar nasol, in rest sunt de treaba si putin cam spurcati la gura
Funda? Pentru atatea lucruri stiu ca nu merit, darr astea sunt mai importante acolo fata de la noi si inca ceva:Turcul care are origine islama se poate casatori cu mai multe femei.Cam asta e. te pup:XBye-Bye, si inca ceva:vrei sa te casatoresti cu un turc sau ceva de genu'?/laughing)))))))))))))))))))))))))

| hominid dreak a răspuns:

Turcu-i turc bre, el face mangialac la tine, si e problem mare.In rest e si el tot om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu ma numesc alina sunt din reoublica moldova si vreau sa-ti spun ca nu toti turcii sunt la fel, da sunt persoane foarte geloase dar trebuie sa atii cum sal iai adica sal educi dupa tine dar pentru asta trebuie ca el sa fie nebun dupa tine ca sa-ti faca toate capriciile tale, dar indeosebii fii foarte atenta multi din ei sunt mare mincinosi.