| sam a întrebat:

Foarte multe din romancele frumoase au iubiti turci... S'a umplut Romanica de ei! laughing

Ia spuneti fetelor, ce parere aveti de turci? >:

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi Recep Ivedik laughing

| Bacemi a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi Recep Ivedik laughing

Am cunoscut turci si sunt de treaba de obicei.

| Malvina24 a răspuns:

Ma sa stii ca sunt de treaba! eu nu am avut iubit turc insa am prieteni si sunt foarte dragostosi, pun sentimente, fetele din turcia nu sunt asa frumoase ca romancele! din pacate din persoanele pe care le cunosc eu (niste baieti turci) s-au indragostit aici iar apoi romancele noastre i-au dezamagit, lasand-i balta! ca de ia banu' si pa!

| Andreea_8014 a răspuns:

Eu am cunoscut unul in Brasov vara trecuta laughing
Sunt simpatici.nu cred ca m-as converti la islam pentru. vre-unul.

| Victoria a răspuns:

Sunt draguti turcii. Am si eu unul in lista care vrea sa vina la vara in Romania sa ma cunoasca laughing)

| Mariinaa a răspuns:

laughingnu-s stie ce frumuseti dar nici uratei nu-slaughingps:numi plac mustatile lorlaughing

| Alii a răspuns:

La mine in comuna, la magazin chiar langa mama sunt niste turciitongue.Doamne am ras cu ei intr-o searalaughing. Sunt amunzantibig grin.Baiatu` patronului e chiar Cutewhistlinglove struck...Sunt respectosii, vb cu tine numai daca ii bagi in seama, nu se ia de nimenitongue.Baiatu` nu prea stie romana da mereu zice Buna seara! Alti nu stiu sa zicaoh go onsmug

| sam explică:

Si completez... laughing ati avut vreodata tangenta cu vreunul?

v'ati converti la islam pentru unul? big grin