| Bombonika111 a întrebat:

Ce parere aveţi despre a 2-a relaţie? Adica. daca 2 au fost impreuna. s-au despartit. si s-au impacat dupa 1 an. dar inainte sa se desparta. se iubeau mult. mai e la fel ca prima relaţie?

9 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Depinde si de motivul din care s-au despartit happypoate exista frica sa nu se intample din nou, si din cauza asta e posibil sa nu mai fie la fel relatia.

| UNcopac a răspuns:

Supa e buna cat e calda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba reincalzita nu are acelasi gust ca atunci cand o dai jos de pe foc prima data.

| papusica987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur. cred ca nu o sa mai fie la fel...vedeti voi thinking noi doar ne dam cu parerea nu avem de unde sa stim

| anonim_4396 a răspuns (pentru papusica987):

Asa este, ne dam si noi cu parerea din cunostinta de cauza.

| rousz a răspuns:

Hey! Da, poate fi mai intensa decat prima si mult mai frumoasa pentru ca timpul acesta in care au stat despartiti a fost ceva, poate i-au facut sa reflectioneze si sa-si dea aman2 seama ca au gresit si ca sunt facuti unul pentru celalalt!

| GossipGirL93 a răspuns:

Aici este fix ca dragostea nu se uita la virste, am sa iti dau exemplu de al meu eu cu iubitul meu am fost despartita 2 ani a fost plecat peste hotare inainte de asta ne-am despartit el a fost prima mea iubire si eu a lui ne iubeam mult dar si ne certam mult intr-o zi am obosit de atita certa si nu am mai vrut sa ne impacam, in timp ce se afla peste hotare am inceput a vorbi pe net mai in fiecare zi nu demult a venit in tara cind ne-am vazut am sarit in brate am uitat de toate neintelegerile, cit am fost impreuna totul parca a inceput din nou aceleasi neintelegeri, stii ce este mai straniu ca prima data ne-am intilnit pe 12 aprilie 2008 si apoi 12 aprile 2012 ciudat))parerea mea poate ca si se poate a doua relatie dar nu va fi la fel de strinsa ca prima, insa daca dragostea este la fel ca prima data nimic nu te incruca sa lupti pentru fericirea ta! Poate alesul tau nu este asa gelos ca al meu!:***

| dani701 a răspuns:

De ce sa nu fiehappy? Ii foarte ok lucrul astahappyDaca se iubesc de ce nu ar vrea sa se impace din nou cu el si el cu eahappy!

| Wantyouback a răspuns:

Chiar daca rupi firul unei relatii/prietenii nodul ramane. Nimic numai poate fii ca inainte.