| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Agatatul in Cluburi" si aventurile de o noapte?

Cu totii stim ca multa lume pretinde ca merge in club ca sa agate, desi mie personal nu mi-a mers niciodata si nici altor prieteni de ai mei. Majoritatea fetelor tind sa se fereasca de necunoscuti deoarece "nu stiu de ce sunt in stare" spun ele, insa mereu tot aud zvonuri de colo, de dincolo cum ca anumite persoane s-ar fi cuplat acolo si ar fi si plecat impreuna acasa in aceeasi seara. Ce parere aveti de asta? Ati avut vreodata o aventura de genul? Ati vazut? Ati auzit?

Dupa parerea mea, astea se fac de obicei contra cost, numai de catre anumite femei, care sunt platite sub forma de bauturi scumpe pentru a merge acasa cu barbatul respectiv, am dreptate?

Răspuns Câştigător
| FelipeR a răspuns:

Plato, esti sigur ca vorbim de același feluri de cluburi? Eu am iesit foarte mult in Cluj la cluburi, în.marele si faimosul Cluj Napoca care atrage mii de oameni si pe la cluburi erau numai tocilare machiate care vor sa para fete rele, de la care tot ce poti optine e un Facebook, asta daca stii sa vorbesti si pari baiat finut, as fi vrut eu sa fie curve, ar exista o minimă sansa sa le ****, asa astea tocilare viseaza relația perfectă pe care nu o găsești la Club si distracția lor se rezuma la putina băutură și dans

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dorinta sexuala este complet diferita la femei,barbati simt diferit,percep diferit,au asteptari diferite,o femeie nu are scop sexul,o femeie are scopuri materiale,relatie,de un anumit profit atat, intr-un cuvant femeile sunt mai asexuale, asta se vede si ceea ce afirma ele si cat de rar intra pe un site porno, nu toate, dar majoritatea nu le place sa faca sex sau o fac din obligatie, scop etc

| DanyDav a răspuns (pentru RAY):

Sunt cazuri si cazuri, le place si fetelor dar aici in Ro, cu mentalitatea asta din est se cam feresc!
Stii tu la ce ma refer, daca o fata face sex chiar de placere cu cine-i place, baietii tind sa-i puna eticheta de curva, dar daca o face un baiat o sa-i puna de smecher!
Personal, genul asta de a judeca mi se pare bolnav si chiar aici pe TPU vad adesea comentarii cu aceiasi tenta.

| RAY a răspuns (pentru DanyDav):

Si daca fac sex cu aia si daca nu fac tot curva e, vorbim de complexati, frustrari, eu din ce vad pe aici numa asexuale nu stiu ce sa mai spun

| SG1995 a răspuns:

Da, ai dreptate.

| Plato a răspuns:

Da' ce altceva te astepti sa gasesti in cluburi, doctorante in filosofie? Normal ca sunt niste curve. Iar daca mergi acolo sa "agati", iti asumi "politica interna" a societatii respective. Sa cauti serioase in cluburi e la fel de eficient ca a cauta delfini in desert.

| SG1995 a răspuns (pentru Plato):

Depinde acum, sunt destule cupluri stabile care taman în club s-au întâlnit.

| Plato a răspuns (pentru SG1995):

Poate inainte de '89.

| Basilio a răspuns (pentru SG1995):

Corect, poate inainte de 89, cate cupluri peste 30 de ani ai intalnit tu care s-au cunoscut in club? Eu n-am intalnit niciunul, s-au cunoscut in alte imprejurari, pe la scoli/facultati pe la locurile de munca sau prin prieteni comuni, in club iesi cu cercul tau de prieteni si daca ei aduc ceva cunostinte poate asa, dar nu ca te duci tu singur in club si cunosti o fata acolo, asta nu prea se intampla!

| FelipeR a răspuns (pentru Plato):

Plato, esti sigur ca vorbim de același feluri de cluburi? Eu am iesit foarte mult in Cluj la cluburi, în.marele si faimosul Cluj Napoca care atrage mii de oameni si pe la cluburi erau numai tocilare machiate care vor sa para fete rele, de la care tot ce poti optine e un Facebook, asta daca stii sa vorbesti si pari baiat finut, as fi vrut eu sa fie curve, ar exista o minimă sansa sa le ****, asa astea tocilare viseaza relația perfectă pe care nu o găsești la Club si distracția lor se rezuma la putina băutură și dans

| 90210 a răspuns:

Nu mi se par aventurile de o noapte ceva okay. Nici nu cunosti persoana aia si exista si pericolul ca metodele contraceptive sa nu functioneze. Doamne fereste sa te trezesti gravida de la o aventura de noapte. Eu, personal, am ales sa-mi incep viata sexuala mai tarziu si n-am avut aventuri de o noapte. De 2 ani sunt intr-o relatie si nu simt nevoia de altceva. Intr-adevar n-am cu ce sa compar, dar mie mi se pare bine laughing Plus ca la varsta de 25 de ani deja gandul de aventuri de o noapte pare expirat in opinia mea...Sexul poate fi minunat atunci cand iubesti persoana si stie ce-ti place, stii ce-i place. Asa cu un strain...nu stiu ce sa zic
Nici eu nu stiu oameni carora sa le fi iesit sa agate in cluburi.