| FelipeR a întrebat:

Ce parere aveti despre "Agatatul in Cluburi" si aventurile de o noapte?
Cu totii stim ca multa lume pretinde ca merge in club ca sa agate,
desi mie personal nu mi-a mers niciodata si nici altor prieteni de ai mei. Majoritatea fetelor tind sa se fereasca de necunoscuti deoarece "nu stiu de ce sunt in stare" spun ele, insa mereu tot aud zvonuri de colo de dincolo cum ca anumite persoane s-ar fi cuplat acolo si ar fi si plecat impreuna acasa in aceiasi seara. Ce parere aveti de asta? Ati avut vreodata o aventura de genul? Ati vazut? Ati auzit?
Dupa parerea mea, astea se fac de obicei contra cost, numai de catre anumite femei, care sunt platite sub forma de bauturi scumpe pentru a merge acasa cu barbatul respectiv, am dreptate?

11 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nici eu nu am auzit si nici nu am vazut. Am auzit sa schimbe numere de telefon si sa isi dea intalniri dupa, dar cam atat.

| Mayar a răspuns:

Eu chiar stiu caz in care tipa a fost 'agatata', nu stiu efectiv detaliile si a merg cu un grup de baieti si s.a distrat cu fiecare, pe rand! Dupa care si.au luat adio si nu s.au mai vazut niciodata. Club inseamna muzica, distractie, bautura, aventura. Deci exista cazuri, din pacate...

| Lawliet14 a răspuns:

Pai daca arati cat de cat, poti sa agati lejer. Femeile usoare vor merge cu tine doar ca sa "o faca". Iar daca arati bine, in orasele mari te agata ele pe tine. Ah, si mai ai nevoie si de masina pentru ca acestea sunt niste panarame materialiste.

| FelipeR explică (pentru Lawliet14):

Eu cred ca arat foarte bine, eu sunt cel care apare in poza de profil, ti se pare ca am o problema? Pe langa asta, sunt dansator, stiu ce inseamna sa te misti intr-un club, momentan lucrez in Mamaia si invat in Bucuresti si merg de obicei la dansuri, dar nu mi s-a intamplat niciodata, subliniez NICIODATA sa ma agate ele pe mine, nici mie si nici prietenului meu cel mai bun care face modeling si culturism de performanta, intodeauna eu am fost cel care s-a bagat, daca era adevarat ce spui tu, mi se intampla mie, cunosc 4000 de fete din toata Romania, le agat pe net, pe la metrou, pe plaja, pe strada, unde pot, insa niciuna din ele nu a facut sex din prima, eu le-am dat toata sutinerea de care au avut nevoie, ele au refuzat spunand ori ca nu se simt pregatite ori ca este impotriva "demnitatii" lor sa o faca cu cineva din prima..cu majoritatea a trebuit sa ma tot vad cu ele o saptamana la rand sau mai mult ca sa ajung sa ma culc cu ele.

| FelipeR explică (pentru Lawliet14):

Si inca ceva, in majoritatea cazurilor cand i-am spus unei fete ca o plac si am invitat-o la dans, am primit raspunsul "NU MERSI, SUNT CU PRIETENELE MELE SI AM IESIT CA FETELE"
Daca ar fi sa fie asa "lejer" cum zici tu stiut-o eu si cu tovarasul meu de care ti-am spus mai sus ca este practicant de culturism de performanta, noi obisnuiam sa iesim asta iarna in fiecare weekend in CENTRUL VECHI din Bucuresti, in cateva cluburi latino precum Latin Dance si Spice de pe Calea Victoriei si tot ce am primit au fost numere de telefon, la care unele au mai raspuns, altele nu, dar niciodata sa vina cu noi acasa, desi el era cu masina lui destul de luxoasa si aveam unde sa le aducem acasa, dar uite ca nu s-a intamplat... aproape raspunsul era ori "sunt cu prietenele mele" ori "ia numarul meu si mai vorbim" si e vorba de BUCURESTI aici, de capitala Romaniei unde cica "se intampla totul" Cum iti explici?

| Lawliet14 a răspuns (pentru FelipeR):

Intelege ca daca o tipa te refuza, nu inseamna ca nu te place. Tu esti ala din poza? Poate ca le intimidezi. Unele sunt cam naive si refuza. Wait, CE ACASA? Voi cautati vagaboande?

| FelipeR explică (pentru Lawliet14):

Da, poti sa ma cauti pe google Cassian Radu Filipescu sau "Cassiano Del Mar" e numele meu de scena, cu tot cu scena si cu dansurile, tot nu am reusit aceasta performanta cu cluburile.

- Acasa adica, noi vorbeam aici de situatiile in care baiatul agata fata si o duce acasa din prima seara pentru o aventura, la asta ma refeream, ca asa numere de telefon am tot luat si eu dar astea care dau numar de telefon sunt cu poate da/poate nu, eu imi doresc sex, sa o iau si sa o duc acasa, asa cum relateaza multa lume pe internet ca a facut, dar din ce am obsevat eu, cei care merg acasa cu fete sunt ori cocalari plin de bani, cu tatuajele la vedere, iar ele niste maneliste asemenea moarte dupa astfel de baieti, ori sunt oameni instariti care le iau sampanie si tot felul de chestii scumpe, ele fiind un soi de prostituate deghizate, atat, in rest nu.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am fost niciodată într-o discotecă sau într-un club, dar am citit câteva povești ale unora despre ce se întâmplă acolo într-o revistă și ce am mai auzit de la rude.
Nu este neapărat că le plătesc cu băuturi scumpe, dar le fac cinste cu băutură și le îmbată până intră într-o stare jalnică. Îi face o invitație acasă la el/ea sau se duc direct în WC-ul public că le arde de ''distracții''.
Citisem undeva că un moș de peste 50 de ani s-a dus și el la discotecă, acolo l-a abordat o puștoaică de 16 ani și au început să danseze amețiți de alcool și să se și lingă. Peste câteva ore, soția lui era la ușa discotecii că a fost chemată de prietenul fetei. Practic a distrus o familie, dar a fost și vina moșului, nu doar a ei.

| aumih16 a răspuns:

Blind datelaughing intalnire din aceea oarbalaughing

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Buna, am fost in club, sunt destui tipi care sa faca ce zici tu, mai ales cand fetele umbla cu fusta cat o bluza ce ai vrea sa gandeasca saracu baiat, vai sa o acopere. logic nulaughing) eu mai mult de un sarutat nu am facut si asta doar 1 singura data

| sunttimida a răspuns:

Nici nu am vazut,nici nu am auzit,nici nu am practicat. Chestia asta, din partea barbatilor, e o lauda. Cum e sa zici "am combinat-o pe una aseara cu cateva pahare"? E bine. Cel putin in cercul de prieteni. Iar pentru o femeie e un moft. Un barbat o poate rasfata doar pentru ca arata bine, dar pana la urma tot hormonii sunt de vine. Sexul conduce societatea. Asemenea persoane n-o sa se implineasca prin cluburi, iti garantez.