| teiuby0 a întrebat:

Ce parere aveti despre anticonceptionalele rigevidon?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un produs anticonceptiv si nu numai, ca anticonceptiv insa daca il folosesti el actioneaza prin inhibarea ovulatiei. Dar in tot cazul daca esti hotarata sa folosesti anticonceptionalele trebuie sa stii ca acestea se recomanda de catre medic in urma unor mici investigatii (analize). Anatomia nu este o stiinta exacta. Efectele si reactiile medicamentelor pot diferi de la o persoana la cealata de aceea este necesar ca anticonceptionalele sa iti fie recomandate in mod particular.

| teiuby0 explică (pentru anonim_4396):

Iau rigevidon de cateva luni dar vroiam sa vad daca si altcineva le foloseste si daca sunt multumite de ele