| PurpleMonster a întrebat:

Ce părere aveți despre anunțurile cu bărbați care oferă masaje de placere? Ați apelat vreodată la asa ceva?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad de ce femeile sa nu apeleze la asa ceva, au si ele nevoile lor, deci in Romania este gandirea cum ca femeia este un obiect sexual doar bun de sex, facut curat in casa si crescut copii si femeia trebuie sa reprime orice nevoie sexuala, nu vad de ce nu, e un lucru foarte bun

| sierra1 a răspuns:

Exploatează o nișă a cererii de astfel de masaje

dar ce părere ai de doamnele(?) ce solicită astfel de servicii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in anuntul respectiv, NU este mentionata si informatia ca cel care ''ofera'' masajul de placere este o ''persoana nevazatoare'', s-ar piutea sa ai parte de o surpriza. Mai mult sau mai putin : placuta/neplacuta. big grin

| Andreeush a răspuns:

În nici un caz nu am o părere prea bună laughing