| medelin29cali a întrebat:

Aveti blog? Cum v-ati facut design-ul, prin vreo patforma gen wordpress sau? Ati apelat vreodata la o firma care ofera design contracost?

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Da, e mai bine sa ii lasi pe cei care se pricep sa faca asta, iar tu sa te concentrezi pe ceea ce vrei sa obtii.

nu poti sa fii bun la toate. dar poti sa stralucesti in cateva directii.

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu se face cu www.ucoz.ro - e gratuit si ti-l poti personaliza dupa bunul plac (si in functie de cunostinte, bineinteles;) )

Răspuns utilizator avertizat
| Hugo1895 a răspuns:

Il faci usor in html cu ajutorul unui text document

| medelin29cali explică:

Http://clauswebhosting.wordpress.com/ am ales cea mai simpla tema de wordpress, insa trebuie sa trec la ceva mai profesionist. Nu stiu daca va merita... Sa risc si sa caut un specialist pe design? Si daca nu am trafic prea insemnat?