| alcaponemafia a întrebat:

Ce parere aveti despre asa zisele femei cu penis(Transexual) eu cred ca este o prostie. Exista si in Romania sau sunt o rariratate?

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai si tu acum ce vrei sa i spanzuram? ca nu s ca noi ceilalti? Poate nici mie nu mi place ceva la tine! Acum ce Vrei sa te ...pentru ca esti diferit.,. Inearca sa Accepti Faptul ca in lumea asta mai sunt si oameni Diferiti total diferiti Uite asa Sa ti se para tie o prostie si sa te enervezi la ora asta...Cam ce ai avea de gand asa daca ai fii putut face ceva? sincer!?

| doc69 a răspuns:

Fiecare traiste cum simte si cum vrea.ai uitat asa mult sa te ocupi de viata ta incat ai timp sa te uiti cum vor altii sa si-o puna sau ce sa devina?

| Maya2014 a răspuns:

In Romanica noastra draga, este Naomi(cantaret/ata, nu stiu cum sa-i zic)
Pana la urma cine suntem noi sa judecam? Daca stam sa ne gandim putin au si ei motivele lor, adica sa scape de idioate care vor numai bani si lux.
Exista foarte multi si numarul lor se dezvolta din an in an.Sa stii ca poate sunt diferiti dar eu am cunoscut cativa si sunt de treaba.Sunt si foarte amuzanti mai ales cand vorbesc si fac gesturi de "pitzi" laughing
Fiecare cu ce-l doare.Nu fac nimanui rau, nu omoara pe nimeni, isi vad pur si simplu de viata lor si nu deranjeaza, doar ca unora le place sa faca misto de ei si sa-i chinuie.Nu prea inteleg logica, ca doar nu noi le dam de mancare, nu noi le platim taxele, etc...

| Codre a răspuns:

Desigur ca exista si in Romania o minoritate restransa de transexuali.
Pararea mea este ca sunt cu capu il alta parte femeile alea nu gandesc au o viata distrusa asa cum sunt si ele.

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Codre):

Bun e un pic ciudatata situatia! nici eu nu o inteleg foarte bine dar de ce le faci distruse daca asa s-au nascut straight face?

| alcaponemafia explică:

Da cum ajung aceste fete sa aiba penis isi fac operati sau asa se nasc am citit undeva ca asa se nasc...

| Maya2014 a răspuns (pentru alcaponemafia):

Se referea la transexuali.adica barbati care vor sa fie femei.
Persoanele care se nasc asa, n-au nici o treaba cu intrebarea.

| alcaponemafia explică:

Eu nu ma iau de nimeni dar nu am inteles acest ''femei'' (shemale) se nasc cu penis sau isi fac ele operati?