| Alma14 a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu asa zisele tablete sau Ipad?happy :* Funda.

2 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

O parere foarte buna imi place ca ai un ecran multi-touch foarte mare cred ca asta era visu oricui.Plus ca e misto sa o arati la prieteni.

| AliveOne a răspuns:

Pai si ipad-u e o tableta ce-i dreptlaughing
Ce pot sa zic iti usureaza ceva mai mult munca adica poti face multe chestii cu ele ecran mare viteza buna etc.
Eu personal iti recomand un HTC Jetstream e bestiala tableta aia big grin
Tabletele sunt bune personal prefer telefoanele sunt mai usor de bagat la buzunarlaughing
Funda?
tyhappy