| RosaliaOriginala a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care se lasa dominati de femei, pe scurt sclavul sotiei? Vi se pare normal asa ceva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa știi ca eu am întâlnit și cazuri invers,ea muncea, făcea video chat iar el baga la pariuri +el mai mergea și la altele, din păcate de oameni buni toți profita, o fii su sindromul Stockholm sau masochism nu știu, dar era ciudat, nu judec pe nimeni, nu bârfesc, doar spun ce am experimentat, e treaba fiecăruia ce face

| Mosotti a răspuns:

Pai am parere proasta, ca in ziua de azi multi barbati sunt pasaricati, nu mai sunt barbati. Nu mi se pare normal asa.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

E și plin netul de obsedați sexuali care și pentru o unghie de femeie ar face crima

| Celcestietot a răspuns:

Nu mi se pare normal sa existe concepte de genul.

| Eireann a răspuns:

Intr-o relatie normala cei doi sunt parteneri egali deci daca unul incearca sa il domine pe celalalt inseamna ca sunt niste probleme destul de grave la mijloc. Tine de maturitatea si personalitatea fiecaruia, trebuie sa lasi si de la tine in unele situatii si sa tii cu dintii in altele - mai bine daca stii sa faci diferenta intre cele 2 cazuri. E un parteneriat - nu o competitie.

| CleanHeart a răspuns:

Nu, nu ma atrag barbatii pres, mi se pare normal sa avem amandoi un cuvant altfel clar imi scade grav atractia si respectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normală nu mi se pare deloc sclavia în relații, de orice fel.

Păreri am avea toți, multe, atât femei cât și bărbați. happy

Dar ca femeie aș spune, că deși nenormal fiind, mi se par mai umani bărbații care sunt ținuți sub papuc de nevestele lor, decât brutele care-și bat nevestele. Evident nu susțin nicidecum femeile care nu sunt femei și-și bat joc de ei.

Dar sper că s-a înțeles esența happy bărbățeii care tind să facă ce spun nevestele lor, mi se par mult mai umani și chiar mai buni. happy Dar de preferat să nu fie nicio exagerare nici într-o direcție. Nu știu dacă așa gândesc toate femeile, dar am eu așa o teorie, că femeilor, cred că nu le plac nici cei prea fraieri, puțin piper și puțină personalitate, va condimenta mereu mai mult relațiile. happy

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Exista si abuz din partea femeilor, de ex Amber Heard in caz ca nu stiai

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Știu ce spui, cred că asta am spus și eu în comentariul meu. happy Că atât bărbățeii dar cât și femeie pot fi niște brute happy

But, de obicei nu știu ce-i cu viața asta de oamenii buni, indiferent de sex tind să pice în relații cu câte o brută, bruta fiind de asemenea, atât femeie cât și bărbat. happy
Mulțumesc și de caz, o să-l urmăresc cu interes, așa cum o fac cu toate cazurile psihopaților laughing)