| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce parere aveti de barbatii care isi pun poze impreuna cu nevestele pe Tinder? eu spun ca sunt exemplul clar de SCLAVUL SOTIEI. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sclavul soției ca trebuie sa apara în poze pe orice rețea de socializare.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nebuni

| Ofiintă a răspuns:

De ce ar mai intra pe tinder?
Are sens.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca sunt exemplu clar de mandrie, aratand lumii ce nevasta frumoasa au!

| NotNamed a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe un site de dating sa se laude, pe o platformă care e destinata socializării, cautarii unui posibil partener de viata?