| RAY a întrebat:

Dupa ce mi-am pierdut increderea in iubire am inceput sa mai comunic cu sexul opus doar pentru sex sau discutii cu unele fete intelectuale, asta ma face un obsedat sexual? Daca spun ce vreau asa sunt numit

25 răspunsuri:
| RAY explică:

Sunt nifoman ca simt atractie fata de sexul opus, nu stiam

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Da nimfoman de sex opus asta e o descărcare emoțională.dar în Timișoara nu ai reușit să cunosti și tu o fata? Un tip isteț că tine cu vorbele la el? Combina una dintre cele intelectuale măcar alea su ceva in cap nu că celalte care nu trăiesc realitatea spatiu timp. Deci ai de astea care comunica cu tine pentru sex? Interesant! Poate prin intermediul anturajului ai putea cunoaște o fata sau dacă ești spontan și într-un parc, cinema ai putea să încerci situri nu știu pe Facebook ai putea cred că o sa devii și tu mgtow2

| RAY explică (pentru Bruno92):

O fata intelectuala gandeste, e superioara sexului opus

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Și totuși sta la taclale cu tine ceea ce denotă că ai ceva calități pe care aktele nu le văd că sunt bubuite. daca erai prost nu vb cu tine deci vb cu tine fiindcă le-ai atras intr-o oarecare măsură că altfel te-ar fi considerat ratat sau plictisit deci asta depinde de încrederea în tine

| RAY explică (pentru Bruno92):

Discuti despre ateism, stiinta

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Discuțiile astea ar putea impresiona o fata average daca e atrasa de așa ceva deși cred eu că ai avea mai multe subiecte de discutat nu doar cele 2. Poate și tu ai standarte prea înalte eu zic că tu te potrivești cu o fata average gen care are un liceu terminat nu pot să realizez cum de nu ai reușit să găsești o fata în acel oraș sau poate au multe beșini in cap și se cred mari vedete. Eu îți știu răspunsurile și mă mir cum de nu ai reușit pe acest site să cucerești o fata tu chiar ai haz astea sunt speriate de bombe aici nu merge eu zic sa nu te dai bătut și să ai mai multa încredere în tine că fraier nu ești schimba ceva la tine nu știu freza, vestimentația atitudinea dicția fizicul daca nu ai anturaj îți poți face la un nou loc de serviciu sau poți cunoaște o fata de ce nu acolo. Încearcă să rămâi optimist nu sunt toate fetele la fel ferește de cele care emană multă energie și sunt foarte sociabile că nu ți se potrivesc

| RAY explică (pentru Bruno92):

Vorbim de sexting acum, eu numai vreau sa am dea face cu sexul opus

| Bruno92 a răspuns (pentru RAY):

Treaba ta Man happy

| alexalx1234 a răspuns (pentru Bruno92):

Zici de Timișoara, dar să vezi ce multe beșini în cap au astea de la Constanța...

| Mosotti a răspuns:

Si daca discuti pentru sex ce? E foarte normal, nu e obsesie sexuala, e normal ca vrem sa avem o relatie de sex cu cineva chiar si fara relatie serioasa, si asa iubirea aia nu prea dura f mult.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Iubirea lui peste, ipocrizie, minciuni, falscitate, teatru

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

La inceput nu e teatru, daca trece in timp, si tot sexu ramane de facut pana la o varsta inaintata, e o placere pe care e normal sa o dorim.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Nu e pe naiba, hai sa nu o lungim

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai cand oamenii is indragostiti nu e ma teatru, asta se stie, numa daca sunt! Altfel da, poate fi teatru de multe ori, ai dreptate.

| Sofer a răspuns:

Eu nu cred ca te face asta obsedat sexual. Nu toate sunt în măsura sa vorbească despre sex.

| GoldenZenith a răspuns:

De ce sa fii obsedat sexual? laughing nu. Obsedatul sexual are alte "simptome". Pup, ray

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Wow mi ai facut ziua mai frumoasa sys, te pup si eu cu drag al tau ray

| Apokales a răspuns:

Nu te face obsedat sexual pentru ca nu te gandesti doar la asta. Poate abordarea ta este gresit interpretata.

| Speed99 a răspuns:

Ray... au trecut 3 ani și eu încă sunt în șoc că nu ești troll și că ești pe bune. Genial.

| RAY explică (pentru Speed99):

Ce legatura are una cu alta?

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Ray, e prima dată când vezi un semn de viață de la mine în ultimii 3 ani, și tu doar atât ai de zis? Ce contează ce legătură are?! Sunt aici! Sunt viu! Bucură-te! Să se deschidă norii și să curgă șampanie din ei cu îngeri cântând la trompete!

| mastadont a răspuns:

Nu te face obsedat dar unele persoane nu sunt obisnuite să li se spună în față și s-ar putea să te creadă. Obsedat ești dacă nu te poți abține și treci la fapte.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Poți sa vorbești și sa faci ce vrei, nu înseamnă că ești obsedat sexual. Obsedat sexual erai dacă aveai nevoie de vreo 3-4-5 femei pe zi sa te descarci sau dacă apelai la femeile ce practica prostituția în mod regulat. Pot sa înțeleg faptul ca se merge la o prostituata 1-3-9 ori dar. Sunt unele persoane ce numai și numai la ele apelează și foarte des. Aia da. Sunt obsedați sexuali. Tu nu ai nimic. Toți avem probleme cu încrederea.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Nu. E doar o etapa prin care treci. E normal. ‘)

| Lule a răspuns:

De ce ti-ai pierdut increderea in iubire?
Nu esti obsedat sexual daca vorbesti despre sex cu cineva. E cam greu in tara asta sa spui direct unei persoane ca vrei doar sex, decat daca intalnirea in sine este cu acest scop. Sa nu uitam ca in tara asta ca femeie esti considerata curva fara sa faci nimic sau doar pentru ca ai avut relatii mai multe ( mentionez relatii, nu aventuri) pana si iubitul te considera curva doar pentru ca ai avut mai multi parteneri decat a avut el partenere si ca baiat daca esti virgin sau n-ai prea avut relatii esti considerat vai de capul tau sau se rade pe subiectul asta sau daca se desparte partenera de tine e clar "n-a stiut sa i-o traga bine, daca eram eu...mama ce-i faceam" si alte scarbosenii de astea.
Poti sa gasesti persoane potrivite pentru orice vrei tu, dar trebuie sa stii unde sa cauti sau sa testezi terenul si daca se poate plusezi, daca nu te ridici si continui la alta masa, ca un joc de poker trebuie tratata toata treaba.