| Elisabeta21 a întrebat:

Ce parere aveti despre ejacularea in fund?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta ejacularii spermei in colon (matul gros terminal) in timp ce este intretinut sau la terminarea actului sexual anal nu se poate emite vreo parere utila/folositoare fiindca in urma unui asemenea ''eveniment'' NU va rezulta si nici NU va apare absolut nicio situatie/stare : interesanta, buna, rea sau ceva ce ar merita sa fie... consemnata.

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Părerea corecta este cea a medicilor până la urmă, nu a noastră, celor de pe forum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cuvantul meu de trece o zi fara o intrebare scarboasa.

| Elisabeta21 explică (pentru anonim_4396):

Nu te obliga nimeni sa te uiti la aceste intrebari "scarboase". Poate pentru alti sunt folositoare!

| FreddieM a răspuns:

Minunata, pentru ambii parteneri.
Pace

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nesanatoasa pe de alta parte.

| mgtow a răspuns:

O prostie

| xilef123 a răspuns:

Suna bine

| Sofer a răspuns:

Eu zic ca merita sa încerci. Deci o părere buna.

| Paul754880338 a răspuns:

Placut si sigur, daca amandoi isi dau acceptul.