| twitttttt a întrebat:

Ce parere aveti despre cei ce poarta pantalonii sub fund?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Cei din puscarii faceau asta pentru a arata ca sunt "disponibili "fara ca gardienii sa-si dea seama de ceva, intelegi? E o idiotenie!

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Super tarehappy.Am văzut ca se poartă la baieti in general, mie imi plac baietii care ii poartăhappy

| GoguSteriade a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Cred ca si tu esti baiat...

| andypandy_2709 a răspuns:

Vor sa para si ei mai smecheri.ce sa faci generatia din ziua de azi... laughing

| GoguSteriade a răspuns:

Esti curist?

| AnOnIm02 a răspuns:

Si eu port pantaloni foarte jos si daca ar fi sa fie adevarat ce spune Yogurt, ar insemna ca majoritatea rapperilor ar fi gay...deci in concluzie nu-i adevarat, e doar un stil

| Iully_Deea_1998 a răspuns:

Vor sa para si ei smecherilaughinglaughing