| anonim_4396 a întrebat:

E ciudat daca o fata are vergeturi pe fund? Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ciudat deloc, ca mai toti avem pe undeva aceste vergeturi.
Apoi, acelea nu te afecteaza pe tine si nici nu sunt contagioase.

| sierra1 a răspuns:

"E ciudat daca o fata are..."

nimic deosebit, trece timpul

| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU existenta vergeturilor nu reprezinta o stare care sa fie apreciata ca fiind ciudata sau iesita din comun. Existenta liniilor fine de culoare rosiatica sau alba pe anumite parti/zone ale corpului : solduri, fese, sani, etc. apar ca urmare a ruperii tesuturilor subcutanate in urma intinderii lor exagerate, din cauza cresterii in greutate sau a unor dereglari hormonale. Daca aspectul lor este neplacut/deranjant privirii, in acel caz persoana respectiva pur si simplu sa se uite in alta parte. big grin In rest... sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Eireann a răspuns:

Nu e nimic a normal sau ciudat. Probabil ai luat un pic in greutate si s-au asezat acolo. E la moda sa ai fundul mare si bombat. In plus fetele sunt mult mai critice cu propriul corp decat sunt barbatii. Nu e ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e ciudat, e ceva normal. Am văzut și modele cu vergeturi.

| Marbella188 a răspuns:

E perfect normal. suntem femei, trecem prin multe schimabari si meritam pe deplin sa ne simtim frumoase cu toate vergeturile de pe noi. simte-te bine in pielea ta si iubeste-ti fiecare defect, astfel te vor iubii si restul.

| MirelaAnghel21 a răspuns:

Nu e ciudat, e doar urat