| Sony8998 a întrebat:

A folosit cineva Spirulina? Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Spirulina este o alga marina, foarte valoroasa si ajuta in f multe boli : obezitate, imunitate, energizant, anemie, cardiopatie, boli maligne, gastrita, glaucom, impotenta...Eu am luat din cea produsa de Hofigal, 6 luni de zile si acea perioada m-am simtit f.bine si am de gand sa reincep o noua cura ...Cu bine, Lucien.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie luata la recomandarea medicului.

mira
| mira a răspuns:

Este un produs vitaminizant si remineralizant.Este bine sa fie recomandat de medic in functie de afectiune.Ca sa nu ingrase trebuie luat inainte cu 1/2 ora de masa.

| remus a răspuns:

Este un produs de multe ori contrafacut... deci; ingrasa si prosteste, proprie administrare...

| Psihoterapeutul a răspuns:

Spirulina este un mijloc terapeutic valoros, dar nu poate fi consumata fara sfatul unor specialisti!

| Sony8998 explică:

Spirulina se gaseste in orice farmacie?