| AllinaAlinuta a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca iubitul e mai mare decat iubita cu 11 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca ea e minora e clar ca e dragoste adevarata. Daca ea are macar 25 de ani, nu vad vreo problema. Cica are ceva minte la varsta aia, cica.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare cam mult totusi indiferent de generatie. E acceptabil totusi daca unul din parteneri are 25+. Sub, chiar e o mare pierdere de timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e vorba de oameni la 30-40 ani nimic deosebit

nici la 25-35

daca e vorba de 14 ani si 25 ani... well, e de puscarie

| Nemessys a răspuns:

Pai. daca fata are 15 ani si iubitul 26 atunci nu sunt de acord.
Insa daca fata are 20 de ani si iubitul 31, atunci da.
Sau fata 30 si iubitul 41, la fel, e totul ok.

| missfatadelatara a răspuns:

Copiii ăștia...

Altă întrebare.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Depinde cati ani are si fata. Daca e minora nu prea o vad bine.