| Loreddana a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care nu vor sa se marite niciodata?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E decizia lor...

| Deny1333 a răspuns:

Mănăstirea e un loc bun pentru ele.

| toxik a răspuns:

Din moment ce nu vor sa se marite inseamna ca au si un scop in viata pe care vor, sau si l-au propus sa-l realizeze.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Muieri destepte

| Gstefan a răspuns:

Casatoria e o notiune pe care multi oameni nu o inteleg, majoritatea tinerilor care se casatoresc o fac din impuls (familie), sau sunt prea naivi crezand ca iubirea lor o sa dureze. Ce sa zic despre cei care au o relatie de 2 ani si se decid la casatorie.
O relatie poate inflorii si persista foarte bine si fara un document semnat de primar, sau o slujba la biserica.

| Sofer a răspuns:

No comment laughing

| JamilaGizeh a răspuns:

O parere foarte buna!

| Cleopa a răspuns:

Pai fiecare are experientele sale si ideile sale despre casatorie, deci nu ne putem da o parere despre ce simt ceilalti si ce vor!

| Nyx a răspuns:

De ce intrebi? Sunt ceva special? Adica e musai maritisul pentru a avea pe cineva special in viata ta? Eu imi doresc asta dar doar pentru ca sunt convinsa ca suntem doi ce actioneaza ca unul, dar daca nu l-as fi intalnit, nu mi-as fi batut capul cu asta doar de dragul standardelor.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Ideale

| JNYX a răspuns:

E normal..cu asa barbati in ziua de azi nici nu-ti e a marita.da oricum dupa o vreme te gindesti la copii...

Răspuns utilizator avertizat