| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi vand virginitatea? ca fata ai face asa ceva pentru 2 milioane de euro sincer?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

E mult mai bine, decat sa ti-o pierzi cu un fraier intr-o noapte. Te faci si cu bani si pe langa asta nu stie nimeni.
Exista si avantajul acesta. Sunt niste bani 2 milioane de euro.
Insa exista si dezavantaj. Gen ca iti vinzi corpul pentru bani. Si nimic nu valoreaza mai mult decat un corp curat.
Ma rog, fiecare face ce vrea. E si bine e si rau.

12 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

E treaba lor. e si asta un mod de a face bani.
ele au 2 mil in cont si tu ai doar o intrebare. asta e diferenta

| RAY explică (pentru Alexandru0007):

Astept tva din afacere

| MCRgurl a răspuns:

Parerea mea e ca fiecare face ce vrea cu propriul corp.Nu am dreptul sa judec.Bravo lor daca ar plati cineva 2 milioane de euro ca sa le ia viriginitatea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram fata sigur ca mi-o vindeam.

| Betty12345678 a răspuns:

E decizia lor, daca exista persoane sa le ofere bani foarte bine pentru ele, nu ii obliga nimeni.

| Kingsley a răspuns:

O parere buna ca le merge mintea sa fraiereasca barbati care sa le ofere atatia bani... (ce n-as face eu de as avea macar 10% din ei)

| Mrr2000 a răspuns:

De ce nu ai face-o? Mai ales daca iei 2 mil de euro...

| RAY explică (pentru Mrr2000):

Deci tu ai faceao?

| Mrr2000 a răspuns (pentru RAY):

Nu happy Dar daca nu ai bani, de ce sa refuzi?

| RAY explică (pentru Mrr2000):

Asa e

| RufflePuff a răspuns:

Acest lucru poate fi imaprit in mai multe categorii:
1.nevoie, exista multe cazuri (de obicei in america) in care fete ce ajung intr-un stadiu al vietii in care sunt pe picioarele lor, dar ca si un ied... nu sunt destul de tapene, si din orgoliu se pun singure in ipostaza de a face asa ceva, fie pentru colegiu fie pentru un obiect material

2.placere, cand o fata s-a decis ca vrea sa-si inceapa viata sexula o poate face in 3 moduri: Fie cu orice baiat pe care-l apuca, sa fie treaba facuta, Fie cu cel iubit, Fie cu un baiat bogat, ultima varianta este evitata deoarece este superficiala dar pe foaie este un lucru bun... Faci si ce vrei si te alegi si cu bani