| Ioanamicutza a întrebat:

vreau sa imi vand virginitatea ce parere aveti? Am 16 ani

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ofer 200.

| T0T a răspuns:

2 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru Ioanamicutza):

Cred că nu ai înțeles. Ăia tu trebuie să mi dai.

| Fatamuntilor a răspuns:

Fetita,mamica ta stie ce faci tu pe net?
Treaba ta ce faci cu corpul tau, de obicei asfel de fete nu sunt vazute cu ochi buni.
Ca sa nu ai probleme, astepta sa implinesti cel putin 18 ani. Poate iti vine mintea cap!

| GoldenZenith a răspuns:

Vinde-o. Ce mai astepti?
Repede! Pana nu vine alta inaintea ta. 16 ani? asa batrana? Doamne.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Licitez eu: 2 lei si 50 de bani. 1, 2, 3, VANDUT! Unde ne intalnim?

| madalinfindrihan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te mai liniștești.

| Kingsley a răspuns:

Trimite-mi 2 poze cu tine in privat si negociem.

| Borsecuț a răspuns:

E perfeeect, asa se duce tara de rapa, datorita curvelor ca tine

| Adriana294 a răspuns:

Mai fata acum 3 ore ai postat ca cica ai facut sex oral si ca ai pus de 2 3 ori gurita ce virginitate vrei sa vinzi in ureche esti virgina sau unde

| XeniaYael23 a răspuns:

Te incurajam.S o vinzi pe lire.

| Dibullets a răspuns:

Iti ofer 400euro

| Marcel70 a răspuns:

Scrie