| Anablondyi a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se lasa atinse pe fund sau pe sani in timpul orelor sau a scolii? Chiar credeti ca le place sau nu le place dar nu zic >nimicthinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt panarame in progres de experienta. Nu inteleg de ce mai merg la scoala si nu se duc in strainatate sa exerseze prostitutia.

| Georgiana05 a răspuns:

@Misogin, mi-a placut raspunsul tau. Si sunt de acord cu tine.

Adica, daca nu-ti place, îi tragi respectivului una peste ochi, sa se invete minte happy.
Deci sincer, de cand ma stiu asa fac astia din clasele 1-8. Eu niciodata n-am suportat chestia asta, tot timpul i-am pocnit laughing.
Acum daca altora le face plecare, asta e. Eu cred ca se simt bagate-n seama thinking

| annkaa a răspuns:

CEau:*
odata ce se lasa pipaite, pe fund ...sanilaughinge clar ca le place, altfel ar zice ceva:lasa-ma in pace, ne vad colegii...chatterbox

| basexcu a răspuns:

Cred ca trebuie sa existe.

| maria_3012 a răspuns:

Le place cum sa nu ...altfel ar riposta cumva