| Ddyyaa94 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu picioare mai groase, fund mic, sani mari si brate groase?

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Depinde...daca are o fata draguta, atunci ce e de la gat in jos nu mai conteaza!:* dar la corp nu as putea spune ca arata bine!

| dydy1 a răspuns:

Niciuna.cine sunt eu sa judec oamenii pentru cum arata?

| kiss a răspuns:

Nu stiu de ce va grabiti sa judecati persoanele asa crud. ce daca fata are fundul mic? poate unora le place. ce daca are picioare nu foarte subtiri si brate tot asa? cu siguranta are si alte calitati in afara de cele fizice. aaa si unele ar da orice sa aiba sanii mari, asta ca idee happy
de fapt unii oameni cred ca o fata este cu adevarat frumoasa daca e fotomodel si sunt dusi in eroare de aceste tipare... fetele standard. frumusetea interioara conteaza mai mult decat cea exterioara, daca cineva te place, te place pentru ceea ce esti, cu defecte si calitati pentru ca nimeni nu-i perfect.

| ganton a răspuns:

Monstri mutanti!

| PikaRawrr a răspuns:

Dupa mine arata ca naiba(oribil) am o colega de zici ca e plimbata prin toate fast foodorile si prin toate spitlele sa isi puna silicoane(asa are sanii)

| educatie2021 a răspuns:

Vrem si o poza... sa stim cum arata respectiva pers, ca din descriere pare nasoala o astfel d fata. Aspectul fizic e doar una din trasaturile unei persoane. Daca vrei sa o judecam dupa aspect mi se par naspa astfel d fete desi eu m-am indrag asa o fata odata... daca te uitai la ea te intrebai : Ce a vazut asta la ea mah?
Deci, astept mai multe detalii, aici sau pe privat. big grin

| adela93 a răspuns:

Sunt cam urate...nu miar place sa fiu asa

| muricuigrec a răspuns:

Sani mari - ok
picioare groase - ok (da nu chiar foarte groase )
fund mic - depinde cat de mic
brate groase - depinde cat de groase

| DreamOn a răspuns:

-picioarele groase[adica cu celulita]pentru o fata cu inaltime mica[sub 1.65]arata scarbos si disgratios
-fundul mic nu poate fi neaparat urat... daca este bombat e ok[prietena mea este foarte inalta,sani mici, foarte slaba, fundul mic dar este bombat si sexi]
-sani mari...hmm doar sa nu fie exagerati de mari
-brate groase in sensul de grase arata dezgratios oricat de inalta, frumoasa sau slaba ai fi
Cat despre o fata care intruneste toate aceste ''caracteristici''daca este foarte inalta o privesc ca pe un mutant iar daca este mica de inaltime ca pe o mica balena[batoza]
daca o anume fata are doar una dintre aceste ''calitati''ar arata cu vreo minus 60-70 mai putin normale...adica ar arata aproape de limita uratenieihappy[le-am poreclit calitati caci personalitatea mea prezinta sarcasm]