| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele de 13 ani care fac sex? Ma plictisesc și deja am cam citit toate întrebări și mna. Ziceti părerea voastra sinceră să vorbim rolling on the floor).

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Devreme.

| RAY a răspuns:

Nu e normal asa ceva, este trist, pacat ca traim intr o tara indiferenta, nepasatoare

| corbulalbrosu a răspuns:

Romania este o tara ESUATA si scapata cu totul de sub control d.t.p.d.v. din cauza clasei conducatoare care NU a acceptat sa fie predata in scolile din Romania, materia Educatie sexuala fiindca in plenul parlamentului au fost amenintati pe fata de mult prea NEfericitul Daniel marele ''boss nemernic'' al bisericii ortodoxe, cu afurisirea si cainta vesnica. Din acest motiv tara noastra este detinatoarea unui record deloc de invidiat in tarile civilizate :
România se află pe primul loc în Uniunea Europeană la numărul mamelor adolescente. Statistica naterilor in anul 2018 este cutremuratoare :
17.981 de adolescente și tinere cu vârsta sub 19 ani din România au devenit mame anul trecut, arată datele Organizației Salvați Copiii.
-- 674 dintre ele au mai puțin de 15 ani,
-- iar 17.307 au între 15 și 19 ani.
Dintre adolescentele-mame cu vârsta sub 19 ani, 12.906 sunt la prima naștere, 3.657 la a doua, 673 la a treia, 63 la a patra, 7 la a cincea naștere, iar una se află chiar la a șasea naștere.
https://www.hotnews.ro/......-treia.htm
https://www.b1.ro/......87251.html

Răspuns utilizator avertizat
| brokxy a răspuns:

La 13 eu faceam sex chat nu stiu daca se pune rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
sex in scris, vai ce fain e, nici nu stiti laughing

| AmeliaD a răspuns:

Nu poti sa spui ca sunt c***e sunt pur si simplu naive, manjoritatea sunt "pacalite" de partenerii lor mai mari care cel mai des se despart de ele dupa, este extrem de greu pentru o fata de 13 ani sa suporte asta, nu trebuie sa le "punem la zid" pentru ca (,) cum nici ele nu sunt un exemplu si nu ajuta societatea nici noi nu o vom ajuta.Asta este parerea mea, este tristete nu ura sau rautate fata de ele.

| gege12321v a răspuns:

Vor ajunge mari dame de companie! Nu vor fi nimic în viața, la 13 ani ești mult prea copil pentru sex!

| TheNegative1 a răspuns:

Parerea mea e societatea promoveaza prostia, si fetele astea o sa ajunge niste,, jucarii,,. Hehe, noi sa fim sanatosi.

| Vodkaderomania a răspuns:

Pai o sa ajungă curve cel mai probabil
Sau o sa știe sa facă sex mai bine de cât tine
Sau o sa fie actrița pe pornhub?

| Iulian135 a răspuns:

Părerea mea este că da