| BiancaByaBianca a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care pun intrebari asa " fara rost" dar despre cei care " cersesc" funditse? parerea voastra sincera...

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Aia care cersesc fundite, am o boala pe ei,
cand i vad le dau stupid direct
ce faci frate cu atatea fundite, daca erau pe bani mai ziceam, vor sa intreaca pe @noname.
fa-ti 10 conturi si dati singur fundite la intrebari.

va dati seama ca s-ar bloca TPU daca toti si-ar face cate 10 conturi si sa-si puna cate 20 de intrebari sa dea fundite laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am treaba cu personalul ajen ci imi vad de treaba mea, ma mai amuza unii ca cer funda sau unele intrebari.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai exista 2 variante: 1. Sunt copii cu varste cuprinse intre 8-12 si intrebarile care ni se par noua prostesti pentru ei e ceva noraml(la varsta lor.ce poti sa le ceri) 2. Oameni fara hobbyuri care vor sa iasa in evidenta cu ceva.

Cat despre fundite.sincera sa fiu si eu vreau sa primesc fundite multe pentru ca cei care au multe funde devin "populari" aici si cand au o intrebare primesc zeci de raspunsuri pe cand noi.asa si asa...

| Choco a răspuns:

Sunt niste cretini care nu au ce face happy si ar trebui sa isi faca o viata

| ladyfoarfeca a răspuns:

Ee. lipsa de ocupatielaughing