| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de sub 15 ani care poarta sutien cu burete doar ca sa zica lumea ca au si ele ceva acolo? si ele de fapt nu au nimic

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Sunt niste pitipoance care vor sa le umfle botul cocalarilor disperati! laughing

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice ai zice,un lucru e clar,ele sunt viitoare femei si isi apara feminitatea, si-o striga, si-ar demonstra-o cu orice pret.In cativa ani,nu vor mai avea nevoie de burete, cele mai multe.Dar de ce m-ar deranja ca se joaca si ele de-a fetele mari? Asta nu e o problema, sa stii.Alte prostii sa nu faca, asta e un joc mult prea nevinovat ca sa supere pe cineva.Parerea mea.

| BomBonika_9617 a răspuns:

De unde sti uh ca nu au nimicahee hee? te-ai uitat la ele :O? rolling on the floor.ma rog sa revenim la intrebare tahhee hee pai:-s poate au ceva mik acolo...si noh vor sal scoata in evidentahee heetongueboh mi se pare si ciudat in acelasi timp si mai putin ciudathee hee

| eddward7 a răspuns:

Unele chiar au ceva in sutien...dar multe au decat asa de fatadalaughing

| AdrianaRoșu a răspuns:

Vor sa fie privite, admirate de baietilaughing sa arate ca au si ele ceva acololaughing. Ele cred ca baietii numai la corp se uita. Dar unele nu se vad cat de jalnice parlaughing

| PinkStyle a răspuns:

Ce-mi mai place raspunsul lui Reek54 laughing) thumbs up laughing LOL

| theodor01 a răspuns:

Pentru ca baietilor le place.Doar nu le pun sa se uite fetele...

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Phai, mi se pare cam ciudat.ca e varsta la care poti sa porti orice fara sa te stranga la piept, si daca is putin hainele mai lungi poti sa le strangi sau sa le accesoriezi cu ceva si arati TRAZNET.Mi se pare ceva cam stupid.cand treci de varsta asta, atnci poti sa-ti pui daca chiar crezi ca a nevoie, dar la varsta asta cine are ditamai pepenii? esti in crestere si e normal sa nu-i ai ca la 20 de anibig grin.
daca au ce ascunde sa poarta unul lat, care nu este chiar un sutien.big grin

| secretshow20 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 15 ani ca sa porti sutien(daca au ce sa puna in el?)? dar este foarte ciudat daca nu ai ce pune in el... potifoarte usor sa porti busierahappy