| CătălinaAdina a întrebat:

:* Ce părere aveţi despre fetele care au sânii destul de mici şi poartă sutien cu push up doar pentru a părea că au sânii mai mai?winking Fundiţa.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hei eu cred ca fiecare are dreptul sa poarte ce vrea atat timp cat nu incearca sa scoata in evidenta ceea ce nu are; sunt fete care poatre push up doar pentru a le veni hainele mai bine si unele doar pentru pitiponcealawinking
Mie una imi e indiferent!

| marktheshark a răspuns:

Asa se simt mai bine, nu mai sunt asa complexate

| Eddyluvtrance a răspuns:

Nu conteaza marimea sanilor. Sincer, maibine o fata cu sanii mici decat una gen Bianca Dragusanu.