| Cosminutzz22 a întrebat:

Salut, voi ce parere aveti despre TPU? Lasati raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| jessyka_9063 a răspuns:

Pai cred ca cine a facut acest site este un mare om pentru ca s`a gandit ca poate unii oameni nu stiu anumite intrebari iar ceilalti poate stiu si le raspund la intrebari de aici cred ca vine si denumirea de toti pentru unu, RESPECT cui a facut acest site...este un mare om.tpu cred ca este un sote de socializare unde iti poti face si prieteni...de exemplu daca vezi un baiat care raspunde la intrebarile pe care le stii si tu sau din astea incerci sa ii dai mesaje sa ajungi sa il cunosti.Si cine stie poate ajung prieteni.Cum am mai zic RESPECT TPU

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU este un site foarte util, distractiv şi educativ.
Îmi place ideea de întrajutorare şi atmosfera caldă de aici. Îmi place că pot să aflu şi alte păreri şi să învăţ ceva din ele, că pot să ajut, că pot să fiu ajutată, că pot să râd şi să glumesc, că pot să socializez cu ceilalţi, că pot să cunosc mulţi oameni deosebiţi...
TPU e ca o mare familie virtuală şi mă simt foarte bine aici.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnePlatt a răspuns:

Este un site de socializare forte folositor pentru mine. Iubesc TPU! :X

| filaret03 a răspuns:

TPU ESTE CEL MAI FAIN!
Daca nu stii ceva intrebi
Ajuti lumea cu diferite probleme
Iti faci prieteni noi

| E7103385 a răspuns:

T are
P ractic
U til