| cr33pygirl a întrebat:

Ce parere aveti despre FRIENDZONE?

8 răspunsuri:
| scumpikxa a răspuns:

E atunci cand un baiat incepe sa simta ceva mai mult pentru o fata dar fata nu, vazandu-l ca pe un prieten. Personal, daca as fi baiat as prefera sa fiu in friendzone decat sa fiu respinsa pentru ca macat din friendzone macar au sanse sa iasa. Pe primul meu prieten l-am bagat in friendzone si abia apoi m-am indragostit de el pentru ca nu s-a dat batut si a continuat sa incerce sa ma cucereasca.happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru scumpikxa):

A round of applause for the guy who made it out of the friendzone big grin

| scumpikxa a răspuns (pentru Cosmin86):

*clap clap clap* laughing

| scumpikxa a răspuns (pentru scumpikxa):

Scuze, primul "ca macar" care a iesit de fapt "ca macat" nu trebuia sa fie acolo...

| Pitzipoanca a răspuns:

Este o magarie inventata de fete care vor sa aiba multe slugi fara sa para usoare de musca. In loc sa fie cinstite si sa recunoasca faptul ca le displace profund acel baiat, se folosesc de friendzone, pentru a avea un refugiu sexual mereu la indemana. Pe de alta parte, baietii/barbatii care accepta sa ramana in friendzone isi merita soarta. Daca nu sunt capabili sa dea un ultimatum, merita sa sufere.

| bbxbeibiiii a răspuns:

Emisiunea de la mtv, nu?
merge.

| cr33pygirl explică (pentru bbxbeibiiii):

Nu.De fapt friendzone real lifelaughing)If you know what i mean

| bbxbeibiiii a răspuns (pentru cr33pygirl):

Sincer. nu pana acum.
dar dupa ce a scris feketecicababa...