| 7uuuu7y5yg a întrebat:

Stiu ca toti spuneti ca o relatie la 12-13 ani e imposibila sau daca ar fi ar fi o "joaca". Dar totusi am 13 ani si sunt impreuna cu o fata de acum 1 an. ce parere aveti? P.S. NU e "friendzone" sau ne iubim ca fratii.

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Ce parere am? E mizerabil si dizgratios, la 12 ani nu ar trebui sa ai asa ceva in cap.
Am pus urmatoarea intrebare multor persoane de genul tau, nici macar una nu a binevoit sa-mi raspunda: Ce inseamna relatie?
Si daca vrei un bonus: Ce inseamna iubire?
Daca imi dai un raspuns decent la macar una din astea, va botez toti copiii.
Fara net si dex.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru Plato):

Iubirea nu poate fi descrisa prin cuvinte. asta e parerea mea.

| Plato a răspuns (pentru 7uuuu7y5yg):

Puteai sa incerci, macar relatia daca nu iubirea.
"Iubirea inseamna indumnezeirea unei persoane, punerea acesteia inaintea propriei fiinte" - Victor Hugo. Ce crezi?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa, si ce castig ai din asta? laughing

| Catrice a răspuns:

Bun.

Ne vedem peste 5 ani la nunta ta. Sau dupa cazuri, în 3.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru Catrice):

Ne vedem dupa 9 luni jumatate. e insarcinata

| Catrice a răspuns (pentru 7uuuu7y5yg):

Perfect, o sa vin la botez, dar nu știu ce cadou sa va iau...

| Andreeush a răspuns:

Nu va obliga nimeni sa nu fiti impreuna.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru Andreeush):

Vorbim peste 9 luni jumatate

| Bondarel99 a răspuns:

Nu zice nimeni ca e imposibila doar ca la varsta asta nu aveti prea multa minte, fara sa jignesc.
Romania e pe locul 2 in Europa la mame adolescente deci inteleg ingrijorarea parintilor.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Și ce înseamnă că sunteți împreună? Ce faceți mai exact? laughing

| 7uuuu7y5yg explică (pentru supadeceapa):

Te intereseaza sau vrei sa stii? =]]

| supadeceapa a răspuns (pentru 7uuuu7y5yg):

Daca nu ma interesa si nu voiam, nu intrebam laughing.

| Ineys a răspuns:

In ce consta relatia voastra? Ca stati unu langa altul in banca?

| denisTiky a răspuns:

Ammm...foarte bine, bravo voua!

*aplauze*

| Sketch2 a răspuns:

Nu e imposibila, dar improbabil sa fiti impreuna pentru mult timp.