| LexusAlexandra a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady GaGa? laughing

6 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Pai melodiile ei sunt bune. Ea e --- oribila! laughing e urata si vocea ei al fel. si si cum se imbraca laughing mie nu imi place de ea.winking
Tu?

| LexusAlexandra explică (pentru Clauvdgg):

Am aceeasi parere. E oribila laughing. Dar trebuie sa recunosc ca imi plac unele melodii.winking

| Denis777 a răspuns:

O fata cu ceva voce, care iese in evidenta cu diferite tampenii absurde pentru unii, daca ar colabora cu persoane un pic mai alese ar fi mai respectata oricum la cati bani a facut din muzica ei nu cred ca duce lipsa de ceva

| Norvegianul a răspuns:

E o copie a Madonnei thinking

| AaLexS a răspuns:

O drogatarolling on the floor
dar are si melodii frumoasewinking

| Mmonikka98 a răspuns:

Are melodii bune insa are un caracter groaznic.Iar tinutele ei sunt excentrice.