| baimalasi a întrebat:

Ce parere aveti despre arta beatboxului?

11 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Este o prostie...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

"Arta beatbox-ului" - serios?
Mno`, îi destul de mişto and all, dar e cam exagerat să-i spui "artă".

| Ramona000 a răspuns:

Este misto

| lolium a răspuns:

tot respectul pentru cei care reusesc sa faca asta

| SerafimHD a răspuns:

Este facuta doar ca o moda un curent acum, dar in timp nu cred ca va rezista!

| AMa19 a răspuns:

Buna... este si la moda si chiar poti face ceva din ea. Adica poti ajuta la niste melodii cu aceste sunete... iar daca iti place si te axezi pe asa ceva cred ca se castiga destul de bine. Da deci este super merita sa incerci iti va fi folositoare.

| bordi a răspuns:

Este destul de misto dar arati ca un retardat cad o practici

| baimalasi explică (pentru bordi):

Asta e secretu ca nu conteaza cum arati cand il practici totul este despre crearea muzicii!

| JeleuBBX a răspuns:

Salut, uite, eu o sa iti dau un raspuns serios pentru ca practic de 2 ani si nu am glume gen : faci mai bine cu curu, arati ca un retardat cand faci. Apropo, sper sa ai timp sa citesti tot raspunsul.
Beatboxul implica multa vointa si dorinta de a persevera. Trebuie sa repeti acel sunet si sa vrei sa il faci.
La inceput vei fi tot timpul gen : - Aaa, eu ma las sunt pamant! Dar nu, totul vine cu mult exercitiu, exact ca si pianul, chitara.
Trebuie sa ai un anumit ritm si sa poti sa ridici o sala in picioare.
Sa ai si tehnica, dar in acelasi timp sa fii si showman.
Trebuie sa practici ani intregi pentru a ajunge la un renume mondial.
Sper ca ti-am fost de folos!
Succes daca vrei sa te apuci si daca vrei sa facem un battle, jam, game ceva add skype : alebrx.crv.
Succes!

| BambiliciFlorin37 a răspuns:

Faci mai smecher cu curu cand dai basini

| baimalasi explică (pentru BambiliciFlorin37):

Nu mai spune as vrea sa te vad cum ai face tu beatbox nu inteleg ce nu iti place la el.