| M a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre 2 colegi de clasa?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Cele mai frumoase povesti de dragoste s-au nascut in anii de liceu, cunosc o pereche care s-a casatorit dupa liceu erau colegi de clasa.Era o dragoste frumoasa si invidiata de f multi.Si de mine printre altii.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Zooper tarelove struck

| Luori a răspuns:

Este ok. De ce nu? Legatura poate e mai stransa, insa cred ca e mai greu de tinut relatia.

| NoNameo a răspuns:

Nu e bine intre colegi de clasa, deoarece o sa se termine prost crede-ma, cel mai bine baiatul sa fie cu 1-4 ani mai mare ca tine.

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Sincer mi se pare foarte bine. Dar depinde si clasa in care sunteti. Daca sunteti mai mici se pot intampla mai multe pentru ca copiii [unii] sunt rai. Dar daca sunteti mai mari mi se pare chiar foarte bine

| backdowntozero a răspuns:

Am avut o relatie cu o fata din clasa. asta cand eram la liceu. si nu prea s-a terminat cum trebuie. am ajuns nici sa nu ne mai vorbim macar. si eram si prieteni foarte buni inainte sa ne combinam. deci nu prea am o parere buna despre relatia asta coleg-coleg. mai bine nu! de ce sa stai 6-7 ore pe zi cu persoana iubita? devine plictisitoare relatia.

| Ccrysu a răspuns:

Este OK! atat timp cat iti cun destul de bine colegii incat sa nu scoata barfe` pentru voi...happy ca in ziua de azi se intampla multe:pe Bafta!

| capsunicuzahar a răspuns:

Hmm...thinking pai sincera sa fiu si eu plac un coleg de clasahee hee insa parerea mea este ca ar fi bine sa ramane-ti doar colegi. Spun asta deoarece daca veti avea o relatie lucrurile se vor complica si nu cred ca ar fi bine pentru nici unul dintre voihappy. Cel mai bine ar fi sa fiti doar prietenihappy :*big hug Bafta!