| DeeaLove_2688 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre o fata care face 15 ani intr-o luna si care este atee si un baiat care are 16-17 si este satanist?
O sa mearga? Tin sa specific ca nu este vorba de mine, si despre o prietena mai veche care a apucato pe cai gresite.
Credeti ca diferenta de religie o sa-i desparta? Dar despre diferenta de varsta?

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Normal ca ii va desparti... daca nu se caieste barbatul...eu ii sugerez sa se desparta de el pana cand atunci cand se trezeste sa se trezeasca, sa se duca in fata oglinzii sh sa vada ca are un topor infipt in cap

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa le mearga deloc bine in relatie daca ala e satanist poate sa o insele de se rupe se imbata etc.

| Zenithf a răspuns:

Aluia sigur ii lipseste o doaga, mai bine sa nu se incurce cu el.
Despre atei am o parere, de fapt nu am o parere. Sunt oameni de stiinta, artisti, alti oameni de cultura, politicieni (Iliescu, sic!) care sunt declarati atei dar nu fac rau altora (in afara de Iliescu, care o facut rau bugat).
Dar satanistii ajung sa faca voia dumnezeului lor, care este minciuna, inselaciunea si crima. Cu un om din asta vrea ea sa se combine?

| Narcis2007 a răspuns:

Daca e doar rocker nu cred ca e vreo problema daca chiar e asa ii recomand sa se desparta...

| William a răspuns:

Baiatu o sa o transeze pe fata cu prima ocazie sau cel putin o sa o bata cu lantu de la drujba happy

| BeBe_9214 a răspuns:

Buna! Diferenta de varsta cu siguranta nu, dar,, religia'' cu siguranta pentru ca vor avea conceptii diferite.Ai grija sa fi alaturi de prietena ta sa nu faca vreo prostie.

| fazu a răspuns:

rolling on the floorsatanist

| DeeaLove_2688 explică:

@narcis2007 e satanist in toata regula.
@Misogin si eu sunt de parere ca tipul e aiurea, la 15 ani a intrat in coma alcoolica. Are si reputatie...