| RosaliaOriginala a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care fac only fans? Dar despre cele care promoveaza asa ceva? Cele care practica asta nu au muncit o zi in viata lor si dupa tot ele se plang dupa ca obosesc de stat in fata camerei.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tot respectul pentru ele, don't work hard work smart"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare isi face banii cum vrea el.
Ca exista ofticati ca unii fac banii mai usor si altii mai greu, aia e.
La urma urmei nu tu suporti consecintele faptelor celor care fac onlyfans, nu vad de ce ar trebui sa ai o parere despre ei

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt de ocolit!

| helpforyou a răspuns:

Nu avem ce sa spunem ceva urat despre ele atata timp cat exista cerere. Fara cerere nici cartofii in piata nu se vand.

Iar faptul ca o persoana se plange, este dreptul ei sa o faca, doar ca eu decid daca o cred sau nu.

| IceRope a răspuns:

Maimuțele "only fans" au mai mulți hemoroizi decât neuroni.

| Danny28 a răspuns:

Panarame

| Adelin0114 a răspuns:

Ceva foarte omenesc fra nu le atinge nimeni dacă face sex o face cu partenerul și mulți se uita și plătește pentru asta eu chiar m-am apucat de only de o sap fac asta cu nevasta mea și nu mi se pare nimic rușinos doar ca trebuie sa îți să-mi în fata lumi gen sa nu mori de rușine dar nu trăiești cu lumea dacă ți cont de lume mori sărac când vei avea câteva sute în cont nu va mai rade nimeni toți vor fi prietenii tai

| ___qAFG a răspuns:

Nu putem judeca pe nimeni pentru asta. Eu personal le spun bravo! Pentru modul în care își fac banii fiind neatinse. Ca n-au muncit niciodată nici asta nu știm, poate unele da, altele nu. Fiecare face ce vrea cu viata lui și își câștiga un ban în modul cel mai preferat. Aceasta este una dintre căile ușoare.