| RosaliaOriginala a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care practica bdsm?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Not my cup of tea, dar daca pe unele persoane le excita daca sunt legate si isi iau bice la coor, daca unor barbati le place sa fie "spanzurati" de c0@1e sau daca unor tipe le place sa le fie rasucite sfarcurile la 360° cu carligul de rufe, cine sunt eu sa stau in calea fericirii lor? Atata vreme cat totul e legal si comsimtit de ambele parti, fiecare sa incerce orice-i place, the sky is the limit.winking

| RosaliaOriginala explică (pentru wildthing):

Cock ball torture aia mi se pare exagerata, daca ai auzit

| wildthing a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Pai...cam la asta ma refeream, cand am scris "spanzurati" de c0@1e. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Stima și respect

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sunt bolnave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să am o părere trebuie să și știu ce înseamnă. happy
E ceva nașpa? Sunt vrăjitorii, sectanții, sunt ăia obsedați s*xual, cine sunt bdsm ăștia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

BDSM este un termen ce denotă o gamă de practici sexuale, incluzând jocuri de rol, dominanță/subordonare, constrângere, sadomasochism și alte dinamici interpersonale. BDSM este prescurtarea denumirii din limba engleză „Bondage & Discipline, Dominance & Submission, Sadism & Masochism

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok! Mulțumesc! happy

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este un sex foarte dur

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeia care face așa ceva este foarte frumoasă trecută de 30 de ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim3247):

Dar de ce doar femeia? happy
Adică fiind doi parteneri, nu amândoi conduc sau pe rând mă rog, dar nu ambii încearcă să-i facă ceva mai dur celuilalt?! laughing)
Mi se pare creepy oricum ar fi. De fapt mie mi se pare creepy s*xul în general, dapăi așa. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim3247):

Lol! laughing) De ce este singură? Păi dacă face din astea nu ar fi într-o relație? Adică oricum bănuiesc că de obicei aceste practici mai hard se aplică doar în relații. Așa random sau cu oameni care doar fac s*x de plăcere, ocazional, nu cred că se ajunge la așa ceva.

Dar deja mă speriați laughing) eu aspir la a fi avocată, singură oricum sunt laughing)

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Posibil sa fim amandoi asexuali

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bărbatul face sex dur cu femeia

| Manticora a răspuns:

Au traume pe care nu stiu sa le gestioneze si au nevoie de terapie. Multa.